Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Артишок Сік

Артишок Сік


Артишок купитиПечінка Нирки Діабет Жовчний міхур Сечовий міхур Гепатит Цироз Атеросклероз профілактика лікування Артишок Сік Властивості Рекомендації купити магазин засобів народної медицини. Онкологія Обмін речовин Жовтяниця профілактика лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.


Артишок - овоч з унікальним набором цінних речовин, яких більше не зустрінеш ні в одному іншому продукті. У ньому містяться такі рідкісні компоненти, як цинарин, секвітерпенлактон, кафеоловая і хінна кислоти, інулін і багато інших.

Саме тому його вживання в їжу надає просто неймовірний вплив на організм людини, позбавляючи від серйозних захворювань. Зокрема, гепатиту, холециститу і навіть цирозу печінки, жовчнокам'яної хвороби, ендартеріїту, атеросклерозу, так як артишок володіє найпотужнішим гепатопротекторну дію.

 

У світі налічується більше 140 видів роду артишок, але харчову цінність представляють тільки близько 40 видів, а найчастіше використовуються два види – артишок посівний і артишок іспанський.
 

Артишок склад.Речовини, які містяться в артишоку, сприяють зниженню рівня холестерину, сприятливо впливають на організм при атеросклерозі судин і ендартеріїті, знижують рівень цукру в крові, проявляють сечогінну дію.


Суцвіття артишоку містять:


 

Артишок Сік властивості.Артишоки вважаються низькокалорійної дієтичної їжею і містять всього 47 кКал на 100 г Калорійність відварених артишоків без солі становить близько 53 кКал. Вживання артишоків без шкоди для здоров'я показано навіть людям з надмірною вагою.


artishok_primenenieУ народній медицині Сік Арішока застосовується, як:


 

Особливо успішно застосування артишоку для лікування жовтяниці у дітей.consultacia_specialista

 

Сік артишоку протипоказання.

 

Сік артишоку застосування.Спосіб застосування: по 1 ст ложці 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс - індивідуально, рекомендовано - 1 місяць.

Термін придатності: 1 рік.

Об'єм: 250 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами
Екстракти здоров'я

Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Лікування хвороб
Книга здоров'я

 

 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!