Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Краплі Похмілля

Краплі Похмілля


Запій Похмілля ПісляЗапiй Блювота Нудота Запаморочення Похмілля Головний біль рекомендації лікування Краплі вiд Похмілля Властивості Рекомендації Застосування купити магазин засобів народної медицини. Ефективний засіб Позбутися від Похмілля домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Похмілля за-суттю.Всі ми прекрасно уявляємо, що надмірне вживання алкогольних напоїв зовсім не дружньо поводиться з нашою нервовою системою. Однак, незважаючи на це, не кожному вдається впоратися з собою. Якщо вчасно не зупинитися, порушується координація руху, відчуття рівноваги, і людина виявляється абсолютно безпорадним.

Похмілля, за-суттю, є наслідком загальної розбалансування роботи людського організа, пов'язаної з концентрацією етанолу в крові більше 1%. Людина з концентрацією етанолу в крові вище 2,5% може втратити свідомість, при концентрації вище 4% з'являється серйозний ризик порушення роботи центрів дихання. Концентрація етанолу вище 5% зазвичай смертельна.

 

Етанол в тій чи іншій мірі порушує взаємодію нервових клітин один з одним, хоча деталі впливу спирту на біохімічному рівні багато в чому залишаються неясними.


Організм здорової людини здатний переробити алкоголь за 8-12 годин. Однак саме через 8-12 годин після узливань наш організм починає активно нагадувати нам про те, що напередодні ми перебрали. Саме через цей час починають проявлятися фізичний вплив продуктів метаболізму алкоголю, відоме більш як похмілля — постінтоксикаційний стан організму.


simtomiy_pohmeliaЗвичайні симптоми похмілля:


 

Одна з проблем, пов'язаних з похміллям, полягає в тому, що для самого по собі похмільного синдрому не існує кількісної шкали для фізіологічної оцінки стану.


Отже, для визначення ступеня серйозності стану немає об'єктивної основи - для різних людей або різних станів симптоми можуть проявлятися по-різному.


Проте можна виділити деякі загальні симптоми:


 

Чи не менше, ніж порушень обміну речовин, викликаних похміллям, мабуть, тільки список народних засобів для його лікування. Чого тільки не пробували для полегшення стану?


Компреси для ніг, всі сорти чорного, зеленого і квіткового чаю (особливо ромашкового), розсіл, солоні і мариновані продукти (ось чого насправді слід уникати людині, чия потривожена етиловим спиртом і його метаболітами слизова шлунка буде вкрай негативно ставитися до гострої і кислої їжі), тепле молоко з медом, порція спиртного з невеликим градусом, вітаміни, заняття спортом, курячий бульйон і т. д.
 

Практично всі ці кошти випробовувалися клінічно, і виявилося, що всі вони марні. Чому ж ми вважаємо, що вони допомагають? Та тому що будь-яке, навіть найсуворіше похмілля рано чи пізно проходить і без лікування.

 

consultacia_specialista


Краплі Похмiлля склад.В основу Крапель Похмелья було покладено використання Спеціального Запатентованого Складу, який в ході проведених лабораторних досліджень показав свою високу ефективність синергічною роботою компонентів, кожен з яких підсилює дію інших.


kapli_pohmelie_sostavТакож, у складі Крапель Похмілля містяться следуэщие компоненти:


Трава Чебрецю - послаблює симптоми інтоксикації, сприяє відновленню постраждалої від постійного вживання алкоголю печінки, прискорює регенеративні процеси в клітинах і органах.

Меліса - зміцнює нервову систему, збільшує слиновиділення, покращує обмін речовин, апетит, діяльність травної системи. Сприяє оновленню лімфи і крові, допомагає при головних болях. Дозволить організму швидше позбутися від токсинів.

Конюшина - надає відхаркувальну, потогінну, сечогінну, протизапальну та антибактеріальну дію на організм.

М'ята - активні компоненти м'яти перцевої дратують холодові рецептори, нервові і кровоносні судини. В результаті відповідної реакції кровоносні судини розширюються, що сприяє зниженню вираженості болю.

 

Краплі Похмiлля застосування.Механізм дії Крапель Похмілля заснований на активізуванні відновлюючих функцій людського організму.


Краплі Похмілля надають наступну дію:

 Краплі Похмілля мають таку перевагу:

 Дозування прийому: по 10-12 крапель на 100 мл теп. кип. води (сік, компот, теплий чай) 1 раз на день.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 50 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами

Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!