Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Екстракт Соснові шишки

Екстракт Соснові шишки


Терапія Сосновими ШишкамиІнсульт Гіпертонія Стенокардія Мозковий кровообіг лікування профілактика реабілітація Екстракт Соснові Шишки Властивості Рекомендації Застосування купити магазин народної медицини. Бронхіт Туберкульоз Пневмонія терапія народними екстрактами в домашніх умовах.
 

Сосна - природний лікар.Сосна є відмінним сировиною для лікарських засобів, так як практично всі її компоненти: і кора, і хвоя, і квіти використовуються в медицині для приготування екстрактів.


sosnoviye_shishkiВсі компоненти сосни, а в нашому випадку - шишки, мають в своєму складі велику кількість смолистих речовин і містять безліч різноманітних макро - і мікроелементів. До їх складу входить:

 


Соснові шишки, також, багаті біологічно активними речовинами, які впливають на організм людини, як протизапальні та бактерицидні засоби.
 

Це дозволяє їх застосування для лікування пневмонії, бронхіту і навіть, такого захворювання, як туберкульоз.


Застосування соснові шишок можливо при лікуванні хвороб органів дихання, захворювань суглобів, для очищення організму, як засіб проти цинги. Компоненти, що містяться в даному природному цілителі, сприяють підвищенню імунітету, допомагають уникнути зараження туберкульозом.
 

Натуральний Екстракт Соснові шишки.Екстракт соснових шишок виготовлений з природної сировини. Рослинні тритерпеноїди, що входять до його складу, підвищують протипухлинний імунітет організму людини.

Для виготовлення даного екстракту були застосовані новітні Нано технологічні процеси екстрагування, з використанням ультразвукової стабілізацією продукту, яка дозволяє зберігати його цілющі властивості тривалий час.

ekstrakt_sosnoviye_shishki
Екстракт соснові шишки склад:

 


Форма випуску: рідкий екстракт.
 

Екстракт соснових шишок в своєму складі не містить: ні алкоголю, ні цукру! Це дає можливість його застосування більшій кількості людей, які потребують терапії.Екстракт соснових шишок (зелених) має таку дію:
 

consultacia_specialista


Рідкий Екстракт Соснових Шишок застосування.Екстракт Соснових Шишок володіє унікальними лікувальними якостями, що допомагають в боротьбі із захворюваннями кісток, суглобів, шлунково-кишкового тракту, захворювань органів дихання та - при інсультах.


sosnoviye_shishki_primenenieЕкстракт соснових шишок (зелених) застосовується при лікуванні таких захворювань, як:

 


Доза прийому: приймати екстракт по 15-20 крапель (розсмоктувати або розвести 20-30 мл кип. води) 3 рази на день. Тривалість профілактичного і загальнооздоровчого курсу: 3-4 тижні.

Умови зберігання: Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

Термін зберігання: 2 роки.

Об'єм: 50 мл.

zakazat_seichas

 
Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами

Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!