Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Устілки Береста

Устілки Береста


Устілки Береста лiкуванняГоловний біль Тиск Шпора Грибок Запах ніг Рани Фурункули лікування профілактика Устiлки Береста Властивості Рекомендації купити магазин засобів народної медицини. Позбавлення від Пітливості Хвороб ніг в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Береза лікування.Практично кожна рослина має цілющі властивості і містить своєрідну скарбничку, де в значній мірі концентруються корисні речовини. Тому у одних рослин лікувальними бувають квіти або листя, У інших - кора, а у деяких - всі частини.

З незапам'ятних часів відомо, що береста заряджає людину позитивною енергією. Тому стародавні слов'янські народи називали березу теплим деревом. Навіть в дуже холодному приміщенні її кора завжди залишається теплою.


beresta_svoistvaB народній медицині береста використовувалася при різних захворюваннях:

 

Берестяним димом стерилізували випрані бинти і корпію у військово-польових умовах. Розмелена береста входила до складу хліба у багатьох народів. Береста - харчовий продукт.


Люди давно знають про цілющі властивості берези, використовують досі для лікування недуг, відновлення здоров'я. Не дарма китайські медики називають її російським женьшенем.
 

В даний час за допомогою берести лікують малярію, пневмонію і водянку. Її попіл, змішаний з жиром використовують при лікуванні вірусу герпесу.


Для дезінфекції, знезараження повітря в приміщенні, досить капнути 2-3 краплі березового дьогтю (виробляють з берести) на палаючі вугілля. Через пару хвилин повітря стане практично стерильним.

Береза є деревом-універсалом - в ній все корисно. Дана сировина, як і листя столітника, сприяє витягуванню гною. Можна використовувати бересту і в тому випадку, якщо ви поранилися, і поріз довго не заживає. Тоді треба по кілька разів на день накладати свіжу бересту на хвору ділянку.


 

consultacia_specialista


Устілки з берести властивості.В кінці двадцятого століття був відкритий секрет чудодійної сили берези. Виявилося, що береза, особливо її кора-береста багата бетуліном. Після ряду досліджень виявилося, що бетулін має дуже потужну протизапальну, антигрибкову, противірусну та антибактеріальну властивість і благотворно впливає на здоров'я людини.


Бетулін рівномірно випаровується з устілок і надає лікувальну дію:


По-перше, зменшує потіння ніг, усуває грибки і бактерії, носінні устілки забезпечує зникнення запаху ніг.

По-друге, бетулін, проникаючи через шкіру в кров, зцілює болі в суглобах, знімає втому з ніг, підвищує опірність організму до хвороб і розвитку онкології. Існують дослідження, які свідчать, що бетулін покращує роботу печінки.

 

Устілки, зроблені з берести берези, допомагають впоратися з пітливістю ніг, від тріщини на п'ятах i п'ятковими шпорами. Цією ж берестою або тоненькою плівкою, відокремленої від берести, можна лікувати прищі і фурункули.


Устілки з берести дуже зручно використовувати в гумовому, літньому і зимовому взутті. Вони не вбирають вологу, зберігають тепло. Крім цього, береста сама по собі володіє позитивною енергетикою, бактерицидна.
 

Історичний факт: солдати і офіцери ще з петровських часів взимку і влітку ходили в чоботях з берестяними устілками, при цьому повністю були відсутні грибкові захворювання ніг.
 

Устілки з берести застосування.Березові устілки призначені для використання в домашній, повсякденному, модельної та спортивного взуття. Берестельки ® необхідні всім, хто змушений тривалий час носити взуття.

Завдяки своїм оздоровчим властивостям, устілки з берести рекомендуються для профілактики і в комплексній терапії грибкових захворювань стоп. Для досягнення максимального оздоровчого ефекту рекомендується міняти не менше, ніж 1 раз в 3 місяці.

 

zakazat_seichasЗасоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами

Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!