Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Экстракт Хрону

Экстракт Хрону


Екстракт хрону лікуванняЗастуда Грип Бронхіт Пневмонія Онкологія Захворювання шлунково-кишкового тракту Гастрит Гепатит Суглоби лікування профілактика екстракт хрону рідкий властивості рекомендації застосування купити магазин засобів народної медицини. Сечокам'яна хвороба Ниркова недостатність профілактика лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Хрон - природний цілитель.Хрон - рослина родом з Південно-Східної Європи, але зараз його можна зустріти у всіх куточках планети. У середні століття в лікарських цілях використовували як корінь, так і листя хрону. Він вже дуже давно використовують в народній медицині і допомагає запобігати і лікувати ряд нездужань.
 

Ця рослина належить сімейству хрестоцвітних (рослини цього сімейства відомі, завдяки наявності в їх складі компонента під назвою глюкозинолат).


Антисептичну властивість хрону доведено науково. Помічено, що хрін перешкоджає розвитку карієсу. Він пригнічує ріст бактерій, і ведуться розробки зубної пасти з хріном. Складність полягає в усуненні специфічного запаху.


hren_lekarstvoУ коренях міститься багато хiм. елементів, таких, як:

 


Чимало в них, а також в бадиллі, аскорбінової кислоти – навіть більше, ніж в апельсині. У соку є речовина лізоцим, що володіє антибактеріальним ефектом. Саме це пояснює антимікробну властивість хрону, що допомагає боротися із застудою.

Відомо безліч масел, що містяться в коренях. Основне з них: аллілгорчічное масло. Воно має дуже активну дію, надає гостроту хрону і при тривалому впливі викликає біль і опіки шкіри.

Але в невеликій кількості масла збуджують апетит, активують секрецію залоз шлунково–кишкового тракту. Хрін має і жовчогінну дію, підсилює моторику кишечника, що корисно при запорах.

 

Екстракт хрону склад.zhidkiy_hren_NaNoЗа своєю суттю, Екстракт Хрону є найчистішим продуктом, без добавок і наповнювачів, що застосовуються у виробництві капсул і таблеток.
 

Екстракт хрону в своєму складі не містить: ні алкоголю, ні цукру! Це дає можливість його застосування більшій кількості людей, які потребують терапії раку.


Для виготовлення даного Екстракту були застосовані новітні Нано технологічні процеси екстрагування, з використанням ультразвукової стабілізацією продукту, яка дозволяє зберігати його цілющі властивості тривалий час.


Екстракт Хрону склад:

 


Форма випуску: рідкий екстракт.
 

Екстракт Хрону властивості.Лікувальні властивості хрону обумовлені дратівливою і стимулюючою дією гірчичного масла, яке збуджує апетит і підсилює секрецію травних залоз.


zhidkiy_hren_kupitЕкстракт Хрону рекомендований:

 

Чудово діє екстракт хрону при цинзі.


Хрон і донині використовується в народній медицині, завдяки антисептичним властивостям. Він ефективний при запаленні горла, ротової порожнини, ангіні і зубного болю. Хрін застосовували для лікування інфекційних захворювань, наприклад, дизентерії.

Свіжий сік кореня містить білкову речовину лізоцим, що володіє антимікробною активністю, аскорбінову кислоту (0,25 %), тіамін, рибофлавін, каротин, жирне масло, крохмаль, вуглеводи (74 %), смолисті речовини.

Сік Хрону рекомендований при гастриті зі зниженою кислотністю, оскільки він підсилює синтез соляної кислоти. Хрін в цілому активізує діяльність травного тракту і сечовидільної системи, знімаючи набряки, покращуючи відтік жовчі і сечі.

Примочки з хроном робили від радикуліту, подряпин і запалилися ранок. Настій хрону допомагає відбілити шкіру, зменшити веснянки і пігментні плями.

Інгаляції Екстрактом хрону дуже ефективні при лікуванні захворювань бронхо-легеневої системи.


 

consultacia_specialista


Екстракт хрону при Онкології та Проказі.


Речовини глюкозинолати надають коренеплоду його специфічний смак. Вони також ефективні в боротьбі з раком. Глюкозинолати захищають рослини від токсинів і суворих природних умов.

У хроні глюкозинолата в 10 разів більше, ніж в брокколі. Так що навіть в невеликих кількостях він дуже корисний. Безліч досліджень, в тому числі дослідження Університету штату Іллінойс в США, показало, що корінь цієї рослини робить організм людини більш стійким до онкологічних захворювань.

 

Первинні результати говорять про те, що хрін здатний викликати у людини загибель клітин раку молочної залози і товстої кишки. Він також сприяє захисту від оксидативного пошкодження, викликаного вільними радикалами.


В даний час вчені працюють над тим, щоб використовувати глюкозинолати в якості хіміопрофілактичних агентів. Також одне дослідження показало, що процес обробки кореня лише збільшує його протиракові властивості (що нетипово для овочів), тому можна сміливо його різати.
 

Екстракт Хрону містить багато антиоксидантів.


Вільні радикали можуть завдати серйозної шкоди нашому організму. Але продукти, багаті антиоксидантами, здатні захистити його. Так, хрін містить фітокомпоненти, корисні для здоров'я.
 

Деякі антиоксиданти в корені є антимутагенними. Це означає, що вони здатні захищати від шкідливої дії мутагенів.


peroksidaza_hrenaВ Екстракті Хрону міститься, також, Пероксидаза - фермент, широко використовуваний в молекулярній біології. Вона є основним реагентом в медичних діагностичних тест-системах, широко використовуються в даний час для виявлення цілого ряду вірусних, бактеріальних і онкологічних захворювань.

Зокрема, цей фермент використовується в імуноферментному аналізі для візуалізації реакції, асоційованої із взаємодією антиген-антитіло (окислення дианизидинового барвника з переведенням у забарвлену форму), а також у деяких методиках визначення специфічних білків у зразку з використанням люмінесценції.

 

Сьогоднi вже науково доведено, що Пероксидаза сама є ліками.


Згідно проведених досліджень, Пероксидаза здатна виліковувати таке страшне захворювання, як лепра (проказа). Дослідження показали, що ефективність знищення збудників прокази клітинами-макрофагами безпосередньо залежить від активності міститься в них ферменту - мієлопероксидази.

При високій її активності організм стійкий до лепри, а в разі зараження - легко виліковується. В іншому ж випадку макрофаги не можуть так плідно вбивати мікроб, і лікувати хворобу стає просто неможливо.

 

Всі ці властивості ферменту Пероксидаза були застосовані на практиці доктором Ласкіним, який запропонував використання ферменту Пероксидаза в лікуванні онкологічних захворювань у вигляді клізм.
 

Екстракт хрону протипоказання.Занадто великі дози Екстракту Хрону дратують слизову оболонку травного тракту і центральну нервову систему. При гастритах з підвищеною кислотністю, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, ентероколітах, захворюваннях печінки і сечовивідних шляхів вживання екстракту хрону протипоказано.


Застосування: по 15-20 крапель 3 рази на день, розсмоктуючи або додаючи у воду, сік, компот, фітококтейлі, теплий чай (нижче 60 град С) до їжі. При пероральному прийомі не робить токсичного впливу на людський організм.

Термін зберігання: 2 роки.

Об'єм: 50 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини 
Протипухлинні препарати купити 
Лікування фітопрепаратами
Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!