Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Гідролiзат Білковий МIГI-К

Гідролiзат Білковий МIГI-К


Гiдролiзат Мiдiйний купити

 


Грип Цукровий Діабет Підвищення Імунітету Лікування Щитовидної Залози Онкологiя Метаболічний Синдром Мідійний Гідролізат властивості рекомендації лікування купити магазин народної медицини. Реабілітація після Променевої Хіміотерапії Схуднення в домашніх умовах Спортивне харчування.


З давнiх часiв людині відомі природні препарати (в т. ч. з морепродуктів), які здатні підвищити стійкість живого організму до різного роду ушкоджувальних чинників. Серед таких препаратів найбільший інтерес представляє активний морський біофільтр, яким є мідія, у складі якої міститься велика кількість біологічно з'єднань і амінокислот.
 

Мідії користь.midiya_lechenieМ'ясо мідії є повноцiним продуктом, білки якого мають в своєму складі повний комплекс незамінних амінокислот, а також - увесь набір замінних амінокислот, що є важливою умовою для повного задоволення потреб живого організму.

Воно багате на мікроелементи, серед яких є рідко зустрічаються елементи, вміст яких в м'ясі мідій разiв у 10 перевищує наявність таких же у риб, і разiв у 50-100 перевищує їх наявність у м'ясі тварин. Цінність і засвоюваність мікроелементів обумовлюється тим, що вони пов'язані з біологічно активними речовинами.

Ось чому висока біологічна цінність сировини (мідій) зберігається у виробничому процесі мiдiйного гідролізату МІГІ-К (за особливою технологією), яка розроблена Всесоюзним науково-дослідним інститутом морського рибного господарства та океанографії спільно з МДУ їм. Ломоносова, Інститутом харчування АМН РСР і АТ "Очаківський рибоконсервний комбінат".

 

ТУ на МІГІ-К, як на продукт, призначений для лікувально-профілактичного застосування, затверджені Державним комітетом з рибної промисловості і рибному господарству України та схвалені Моз України.


Гiдролiзат Бiлковий властивостi.МІГІ-К - темноокрашенная рідина з запахом, що нагадує грибний, солона на смак, містить повний склад замінних і незамінних амінокислот, мікро - і макроелементи, інших біологічно важливих сполук, є повноцінним білковим продуктом. Продукт високої біологічної активності, виготовлений з використанням особливої технології з екологічно чистого м'яса чорноморських мідій.
 

grip_koronovirus_zaschitaІснує 23 Амінокислоти, 9 з яких вважаються незамінними, тобто вони не виробляються організмом і повинні бути отримані з їжею.
 

У складі Гідролізату Мідійного міститься 17 амінокислот, які дозволяють назвати даний продукт універсальним.


Ця якість дозволяє використовувати Білковий Гідролізат Мідійний в різних сферах: і як спортивне харчування, і як засіб для схуднення, і як засіб для дієтичного харчування, і як універсальний лікувальний препарат широкого спректра застосування.

 

consultacia_specialista

 

Таблиця вмісту Амінокислот.
(дані наведені з розрахунку вмісту амінокислот на 100 гр. продукт.)Аспарагінова кислота: 2,94-3,57%       
 


Треонін: 1,27-1,54%       
 


Серiн: 1,47-1,68%       
 


Глютамінова кислота: 2,13-2,91%       

Гліцин: 2,03-2,09%       

 

 
Аланін: 1,59-1,94%       

 


Цистiн: 0,09%    
 


Валін: 0,85-1,03%       
 


Метіонін: 0,77-0,99%       
 


Ізолейцин: 0,70-0,87%       
 


Лейцин: 1,85-1,93%       
 


Тирозiн: 0,91-0,37%       
 


Фенілаланін: 0,92-1,16%       
 


Лізин: 1,88-2,37%       
 


Гістидiн: 0,17-0,35%       
 


Аргінін: 1,31-2,67%       
 


Пролін: 1,53-2,38%       
 

 


Якщо уважно вивчити склад Білкового Гідролізату Мидийного за змістом знаходяться в ньому Амінокислот, то можна помітити, що приймаючи цей продукт, Ви пмеете можливість отримати весь спектр необхідних Амінокислот, як для Схуднення, так і для Набору М'язової Маси.


Результати проведених досліджень показують, що, на відміну від синтетичних противолучевых засобів - радіопротекторів, дія яких дуже недовгий і надає тільки профілактичну дію (їх вводять в організм за 15-30 хвилин до опромінення, обов'язково, у вигляді ін'єкцій) гідролізат, на основі мидийного білка, створює в живому організмі стан підвищеної стійкості до процесу опромінення на тривалий термін - не менше ніж на 2 тижні після прийому препарату.
 

Застосування гідролізату ефективно, також, і після опромінення.


Застосування гідролізату сприяє підвищенню ефективності дії стандартних радіопротекторів, а також, інших різних препаратів (ліків). Гідролізат ефективний при лікуванні цукрового діабету ІІ типу, надлишку холестерину в крові, деяких очних захворювань, для нормалізацією функцій організму в умовах фізичного та емоційного стресу та ін.

Додаючи МІГІ-К в їжу, знижується ймовірність появи запальних захворювань верхніх дихальних шляхів, виявлено більш швидке вилікування гнійних післяопераційних ускладнень і запалень іншого роду, нормалізуються процеси кровотворення.

Застосування мидийного гідролізату дозволяє хворим раковими захворюваннями легше переносять хіміо - та радіотерапію (у них практично не знижується рівень лейкоцитів в крові).

 

Гідролізат сприяє призупиненню і уповільнення розвитку пухлинного процесу (злоякісні і доброякісні пухлини).


Це властивість даного препарату особливо важливо в умовах постійної дії, навіть незначного підвищеного фону радіації, коли підвищується ймовірність виникнення злоякісних захворювань.

 

gidrolizat_belkoviyМідійний Гiдролiзат Білковий володіє наступними властивостями:

 

 

consultacia_specialista
 
 

Білковий Гідролізат застосування.Білковий гідролізат МІГІ-К не має обмежень до застосування, побічних ефектів, протипоказань і, завдяки свойм унікальним властивостям, рекомендується:

 Застосування: Прийом з розрахунку 0,5 мл на 1 кг маси тіла в 1 або 2-3 прийоми на день протягом 10-12 днів, під час або після їжі, запиваючи рідиною (водою, соками, бульйоном або ін.)
 

Курс може бути повторений через 10-15 днів. У зв'язку з вмістом солі до 20% (зазвичай 16-18 %) не приймати натще.


Досить часто лікарі прописують давати чайну ложку або пів чайної ложки того чи іншого препарату. А скільки це - чайна ложка? Зазвичай всерйоз над цим замислюєшся, у вигляді невеликої ваги, передозування може бути чревата негативними наслідками, а адже чайні ложки, як би там не було, все-таки різні.

У медицині прийнято вважати, що чайна ложка - це 5 мл, відповідно пів чайної ложечки - 2,5 мл


 

 

Об'єм: 330 г.

Термін придатності: МІГІ-К зберігається при кімнатній температурі в упаковці протягом 2 року. Після відкриття продукт зберігається в холодильнику, заморожування не допускається.


zakazat_seichas


Засоби народної медицини 
Протипухлинні препарати купити 
Лікування фітопрепаратами
Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!