Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Настоянка Волоського Горіха

Настоянка Волоського Горіха


Настоянка на Горіхах лікуванняОнкологія Цукровий Діабет Гіпертонія Зоб Щитовидна залоза Туберкульоз Варикоз Пародонтоз Хвороби Печінки лікування Настоянка Зеленого Волоського Горіха властивості рекомендації застосування купити магазин засобів народної медицини. Лейкоз Злоякісні Доброякісні Пухлини лікування профілактика в домашніх умовах.
 

Волоський Горіх молочно-воскової стиглості.Максимальну користь приносять горіхи, так званої молочної стиглості, коли кора плоду молода та зелена, а внутрішні перегородки м'які та світлі. Саме в цей період горіхи накопичують рекордну кількість вітаміну С (близько 2500-3000 мг; для порівняння в цитрусових його зміст становить 70-80 мг). Протягом подальшого дозрівання кількість цього потужного антиоксиданту стрімко зменшується (приблизно у 50 разів).

Ще одна унікальна речовина, сировиною для якого є настоянка зеленого волоського горіха - юглон, який є природним антибіотиком і надає потужну бактерицидну, антипаразитарний та протигрибкову дію.

 

Невипадково під деревом горіха завжди можна сховатися від настирливих комах.


Тим, кому в зв'язку з нестачею природного йоду рекомендовано споживання морепродуктів (таких людей налічується близько 50% усього населення Землі), також буде очевидна користь настоянки зеленого волоського горіха. Даний продукт здатний стати альтернативним джерелом йоду, який допоможе поступово витіснити з організму радіоактивний аналог, відрегулює стан щитовидної залози і знизить ризики появи захворювань, які пов'язані з йододефіцитом.

Перераховані речовини - далеко не єдині цінні інгредієнти природних лікiв. Серед них ще варто згадати вітаміни А, Е, К, РР і групи В. Також, в ньому міститься ціла скарбниця унікальних мікроелементів (К, Са, Mg, Fe, Zn), які в організмі людини починають свою самовіддану працю в ім'я здоров'я.

 

Настоянка Волоського Горіха (молочно-воскової стиглості) склад.Настоянка Волоського Горіха (молочно-воскової стиглості) в своєму складі містить:
 

 

Настоянка Волоського Горіха (молочно-воскової стиглості) властивості.Такий багатий склад Настоянки Волоського Горіха (молочно-воскової стиглості) дозволяє готувати з зеленого горіха ліки вельми широкого спектра дії так, як настоянка має:
 


Настоянка Волоського Горіха (молочно-воскової стиглості) сприяє:
 


Настоянка Волоського Горіха (молочно-воскової стиглості) позитивно впливає на:
 


Настоянка Волоського Горіха (молочно-воскової стиглості) підсилює позитивну динаміку при:
 


Настоянка Волоського Горіха (молочно-воскової стиглості) використовується для:
 

 

Настоянка Волоського Горіха (молочно-воскової стиглості) застосування.Широта застосування Настоянки Волоського Горіха (молочно-воскової стиглості) не обмежується тільки народною медициною. З цих незрілих плодів роблять варення, варять компоти і маринади. Завдяки великій користі і унікальному складу, зелені горіхи лікують багато захворювань у різних областях медицини і застосовуються при лікуванні таких захворювань, як:
 

 

Настоянка Волоського Горіха (молочно-воскової стиглості) обмеження щодо вживання.Протипоказань у засобів на основі зелених горіхів небагато, проте обережність слід проявити людям з алергічними реакціями на будь-які види горіхів, а також мають схильність до утворення тромбів. Також не варто починати прийом горіхової настоянки в гострий період:
 


Звичайно, зважаючи на вміст спирту, не можна давати подібні зілля дітям. І в будь-якому випадку, необхідно дотримуватися зазначених дозувань і загального періоду прийому.


Застосування: по 1-2 чайній ложцi 3 рази на день перед їжею.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 500 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини 
Протипухлинні препарати купити 
Лікування фітопрепаратами
Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!