Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Квас Болотова на Кульбабі

Квас Болотова на Кульбабі


Квас Болотова на Кульбабі купитиАлергія Запори Діабет Ракові захворювання Гастрит Анемія Цироз Лямбліоз Сечокам'яна хвороба Атеросклероз профілактика лікування Квас Болотова на Кульбабі Властивості Рекомендації Застосування купити магазин засобів народної медицини. Подагра Ревматизм Екзема Запалення лімфовузлів лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Кульбаба лікарська.oduvanchikКульбаба сприймається найчастіше просто, як бур'ян. Однак, у Європі ставляться до нього з великою пошаною. У багатьох країнах (Голландія, Японія, Франція, США. Індія) цілі плантації з кульбабами розводять. І так трепетно ставляться до кожної його частини. Нічого не пропадає даром.

Салати, корисне варення, цілюща вино, консервація нирок - ось далеко не повний перелік того, що роблять з простого кульбаби. Причому, плантації розводять в промислових масштабах. Кульбабу ще називають "жовтим женьшенем", завдяки його чудовим цілющим властивостям, про які повинен знати кожен.

 

Квас Болотова на Кульбабі склад.Одним із лікувальних продуктів на основі кульбаби є Квас Болотова, який містить у своєму складі такі компоненти:
 

Квас Болотова на Кульбабі властивості.Кульбаба лікарський (аптечний) володіє широким спектром дії. Квас Болотова на Кульбабі володіє лікувальними властивостями і надає наступну дію:
 

 

Квас Болотова на Кульбабі застосування.oduvanchik_kvassОстаннім часом простий і самий відомий кульбаба все частіше застосовується для лікування раку в альтернативній медицині. Квас Болотова на Кульбабі застосовується в народній медицині для лікування і профілактики таких захворювань:
 


Також, Квас Болотова на Кульбабі сприяє підвищенню апетиту та поліпшення обміну речовин, збільшує вироблення молока у годуючих жінок.
 

При зовнішньому застосуванні (під пластир) видаляє папіломи і мозолі.


В онкології Квас Болотова на Кульбабі застосовується для лечениея і профілактики: раку шлунка, раку печінки, лікування злоякісної анемії, запалення лімфатичних залоз.

Застосування: 1-2 ст. ложки на 100 мл кип'яченої води 3 рази на день до їди. (Перед вживання - збовтувати).

Термін придатності: 12 міс.

Об'єм: 500 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами
Екстракти здоров'я

Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!