Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Настоянка Ліщини

Настоянка Ліщини


Ліщина звичайна лікуванняГіпертонія Геморой Простатит Аденома простати Сечокам'яна хвороба Нетримання сечі Статева слабкість профілактика лікування Настоянка Ліщини Властивості Рекомендації Застосування купити магазин народної медицини. Варикозне розширення вен лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Що таке Ліщина.leschina_lechenieЛіщина – поширена рослина в степових і лісостепових зонах СНД. Цей чагарник воліє родючі грунти, змішані ліси, узлісся і яри.

Ліщина налічує більше 20 видів. В основному, в наших широтах переважає Ліщина звичайна, але також зустрічається ліщина деревовидна, маньчжурська, різнолиста і велика.

У листі ліщини міститься сахароза, ефірне масло і мирицитрозил. Плоди цієї рослини багаті вітамінами, білками і цукрами, мінеральними солями і жирами. Горіхи надають імуностимулюючу дію.

Плоди ліщини корисно вживати людям з цукровим діабетом, гіпертензією і атеросклерозом. Горіхи сприяють виробленню молока у годуючих жінок. Ліщина є проносним засобом, тому її застосовують при запорах. Рослина має жарознижувальну і терпким властивостями. Ліщину застосовують як засіб, який розширює судини.

Це лікарська рослина розчиняє камені в нирках, стимулює всі функції організму.
 

Хімічний склад Лiщини.leschina_sostavЛистя ліщини багаті ефірними маслами і глікозидами.

Кора лiщини містить дубильні речовини і барвники, бетулін, спирти.

Плоди горіха можуть похвалитися великою кількістю вітамінів групи В, вітаміни Е, С, ретинолом. Там же містяться такі мінеральні речовини як:

 


У ядрі горіхів культивованих форм фундука сума білків, жирів і вуглеводів досягає 98%, для порівняння: у пшеничному хлібі - 51%, в м'ясі 30-46% а в картоплі - 22%. Горіхове ядро містить 20 амінокислот, які утворюють повноцінні білки, по калорійності це 668 ккал на 100 г, при цьому 200-300 г горіхів забезпечують добову норму потреби дорослої людини.
 

Лікувальні властивості Ліщини.В даний час ліщина звичайна практично не застосовується в офіційній медицині, хоча в середині минулого століття в дерматології використовували рідину "Л-2 Лісова" (її отримували при перегонці деревини ліщини) для лікування сверблячих дерматозів і стрептодермії.

Народна ж медицина куди більш прихильна до цієї рослини. Ядра горіхів вважаються відмінними рослинними імуностимуляторами, які корисні і дорослим і дітям. Вони рекомендуються як самостійний продукт харчування, так і в суміші з медом при астенії, нервовому і фізичному перевтомі, анемії, у період відновлення після операцій та захворювань.

Суміш перетертих горіхів з водою - це «молоко» для виснажених хворих. Плоди ліщини рекомендують включати в раціон пацієнтів з цукровим діабетом, атеросклерозом судин, при артеріальній гіпертензії.

 

Настоянка Ліщини звичайної склад.Настоянка ліщини звичайної в своєму складі містить наступні інгредієнти:
 

Настоянка Ліщини звичайної властивості.Настоянка Ліщини звичайної володіє наступними лікувальними властивостями:
 

Настоянка Ліщини звичайної застосування.Настоянка Ліщини звичайної застосовується в народній медицині для лікування і профілактики таких захворювань:
 


Приймати: по 1 чайній ложці 3 рази на день до їди.

Компреси: місцево на ураженнние вени 1 раз в день на 2 години.

Мікроклізми: 5 мл на 40 гр. теплої води 1 раз на  день.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 500 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами
Екстракти здоров'я

Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!