Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Настоянка Седакор

Настоянка Седакор


Антистресова ФітотерапіяДепресія Судоми Гіпертонія Епілепсія Невроз Тахікардія профілактика лікування Антистресова Настоянка Седакор Властивості Рекомендації Застосування купити магазин засобів народної медицини. Стенокардія Атеросклероз Панічні атаки Істерія Занепокоєння Задишка лікування профілактика в домашніх умовах екстрактами здоров'я.


Оскільки серцево-судинні захворювання займають одне з перших місць, немає особливої необхідності аргументувати проблему вдосконалення методів і засобів їх лікування, у тому числі шляхом оптимізації існуючих та створенням нових лікарських препаратів.
 

Настоянка Седакор (складна) є антистресовим засобом для лікування захворювань нервової та серцево-судинної систем, проявляє седативну, спазмолітичну та гіпотензивну дії.


Седакор збільшує тривалість потенціалу дії та ефективний рефрактерний період, чинить гальмівний вплив на альфа - і бета-адренорецептори серцево-судинної системи, блокує натрієві канали клітинних мембран.
 

Настоянка Седакор склад.stress_sedakorСедакор складна Настоянка складається з наступних компонентів:
 

Складна Настоянка Седакор властивості.Настоянка Седакор є складним природним з'єднанням і надає при терапії наступну дію:
 


Унікальний склад складної Настоянки Седакор дозволяє проводити ефективну профілактику і лікування стресових ситуацій при хворобах нервової і серцево-судинної системи, завдяки індивідуальним природним властивостями його компонентів.


pustiyrnikПустирник. Трава пустирника стабілізує серцевий ритм і зміцнює міокард, має спазмолітичну та протисудомну дію, знижує тиск, рівень холестерину в крові, вміст глюкози, піровиноградної і молочної кислот, стабілізує білковий обмін і виводить зайві жири.

Пустирник ефективний для лікування шлунково-кишкових захворювань, особливо при шлункових спазмах та катарах товстого кишечника. Має сечогінні, протизапальні і відхаркувальні властивості.

 

Трава пустирника заспокійливо діє при нервових розладах, безсонні, істерії, психастенії, вегетосудинної дистонії, тиреотоксикозі.


Крім цього, пустирник посилює скорочення міокарда при тахікардії, ішемічній хворобі серця, міокардиті, кардіосклерозі і стенокардії, серцевій недостатності 1-3 стадії. При цих захворюваннях, крім прийому всередину, підходять ванночки для ніг з настоєм трави пустирника.

Пустирник знижує тиск при гіпертонічній хворобі 1-3 стадії: для цього беруть гарячі ванни з настоєм рослини. При гіпотонії, навпаки, ванни повинні бути холодними.

Трава пустирника в гінекології призначається при клімактеричному синдромі і хворобливих або нестабільних регулах.

 

В гастроентерології рослина застосовується при спазмах шлунка, метеоризмі, неврозах кишечника.


Трава пустирника в народній медицині додатково використовується при маткових кровотечах, набряках, коліті, гастриті і простудних захворюваннях, застарілому кашлі, серцево-судинних захворюваннях, базедовій хворобі, епілепсії. Насінням лікують глаукому.


melissaМеліса. Меліса знижує тиск, уповільнює дихання і серцевий ритм. Відомі її потогінні, заспокійливі, антигрибкові і бактерицидні властивості. Має спазмолітичну, в'яжучу, гіпоглікемічну, сечогінну, жовчогінну, протизапальну, болезаспокійливу і легку снодійну дію.

Меліса зміцнює нервову систему, збільшує слиновиділення, покращує обмін речовин, апетит, діяльність травної системи. Сприяє оновленню лімфи і крові, допомагає при головних болях.

Трава Меліса використовується для лікування нервових, серцево-судинних, шлунково-кишкових захворювань, при здутті живота, запорах, метеоризмі. Допомагає при подагрі, недокрів'ї, хворобах ясен, запамороченнях, шумі у вухах і загальної слабкості.

Корисні властивості меліси зробили її засобом для схуднення. Чай рослини допоможе поліпшити метаболізм, виведе зайву рідину і послужить легким проносним. Седативні та спазмолітичні властивості трави допоможуть пережити обмеження, пов'язані з дієтою, заспокоюючи нервову систему і знімаючи голодні спазми в шлунку.


valerianaВалеріана. Седативний ефект настає повільно, але досить стабільний. Валерiана підсилює дію снодійних і седативних лікарських засобів, а також спазмолітиків. Галенові форми препарату мають деяким гіпотензивним ефектом, що виявляється при тривалому систематичному застосуванні.

У період лікування необхідно дотримуватися обережності при водінні автотранспорту і занятті іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

 

Настоянка Седакор застосування.Настойка складна Седакор застосовується в народній медицині для лікування і профілактики таких захворювань:

 


Застосування: по 20 крапель 3 рази на день. При безсонні приймати по 40 крапель за 1 годину до сну.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 250 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами
Екстракти здоров'я

Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!