Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Квас Болотова на Соснових Шишках

Квас Болотова на Соснових Шишках


Лікування Зеленими Шишками

 


Інсульт Стенокардія Тромбофлебіт Гіпертонія Поліпшення Мозкового Кровообігу Квас Болотова на Соснових Шишках властивості застосування купити магазин народної медицини. Пневмонія Бронхіт лікування профілактика в домашніх умовах народними екстрактами. 
 

Шишки Соснові Зелені.

   
 

zelenyie_shishkiСосна звичайна, відома ще як сосна лісова – вічнозелене хвойне дерево з прямим стовбуром, довгою парної хвоєю і округлої або конусоподібної кроною, що досягає у висоту до 40 метрів.

Шишки сосни починають дозрівати на другому році, які під дією сухих вітрів розкриваються. У народній медицині для терапії різних захворювань використовуються тільки молоді соснові шишки. З червоних і зелених шишок народні знахарі робили настоянки, настої, кваси, які не поступаються за цілющим властивостям багатьом сучасним медичним препаратам.

До складу шишок входить живиця, котра надає настоянці з них унікальні лікувальні якості, що допомагають в боротьбі із захворюваннями кісток, суглобів, шлунково-кишкового тракту, захворювань органів дихання.

Молоді шишки зеленого кольору відрізняються від своїх задерев'янілих, більш старших "побратимів" великим вмістом ефірних олій і смолистих речовин. Крім цього, в таких елементах дерева містяться вітаміни (С, В, К, Р), залізо, магній, дубильні речовини, флавоноїди, селен та інші речовини.

Кожен з описаних компонентів здатний принести користь людському організму:

 

Фахівці заявляють, що застосування шишок сосни можливо при проблеми з дихальною системою, при захворюваннях судин і суглобів і як засіб для активного очищення організму.

 

Шишки Соснові Зелені Унікальні Властивості.zelenyie_shishki_insultЕфективні також зелені соснові шишки проти інсульту. Унікальні властивості шишок зацікавили вчених, якими був проведений ряд досліджень, що доводять їх лікувальні властивості.

Під час і після інсульту у людини через порушення кровообігу головного мозку відбувається інтенсивна втрата клітин мозку, цей процес не лише не припиняється в період відновлення, але і має тенденцію до зростання.

Експерименти на мишах довели, що при використанні цих танінів, загибель клітин значно скорочувалася. Так, в терапії у мишей при застосуванні танінів гинули тільки 20% клітин мозку, тоді як у піддослідних без лікування, загибель клітин складала до 70%.

 

Цей феномен вчені пояснюють тим, що при блокуванні одного з ферментів, бере участь в процесі життєдіяльності клітин головного мозку, вдається зупиняти їх загибель. Ті самі таніни, виявлені в соснових шишках, здатні це зробити.


Квас на Соснових Шишках склад.До складу Квасу на Соснових Шишках входить:

 

Квас на Соснових Шишках властивості.Квас на Соснових Шишках має наступну дію:
 

 

Квас на Соснових Шишках застосування.Квас на Соснових Шишках застосовується при лікуванні захворювань:
 

 Застосування: по 2 ст. ложці 3 рази на день, розчинивши в 100-200 мл води.

Термін придатності: 12 мiс.

Об'ем: 500 мл.
 
zakazat_seichas


Засоби народної медицини 
Протипухлинні препарати купити 
Лікування фітопрепаратами
Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!