Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Сироп Соснові Шишки

Сироп Соснові Шишки


Соснові Шишки користьЛікування Застуди Бронхіт Пневмонія Гіпертонія Сироп Соснові Шишки інструкція властивості купити магазин засобів народної медицини. Стенокардія Постінсультний Стан Онкологія профілактика в домашніх умовах.
 

Зелені Шишки Сосни.Лікувальні властивості та протипоказання соснових шишок описані у народних травниках і фитосправочниках. Найцінніше в соснових шишках - ефірна олія, смолисті кислоти, дубильні речовини і багатий вітамінно-мінеральний комплекс.


Зелені Шишки Сосни – джерело заліза, яке бере участь у процесі кровотворення, тому сосновий еліксир крані необхідний при хворобах крові, анемії, радіоактивне зараження, хвороби органів кровотворення.


Сосновий еліксир (сироп) володіє унікальними цілющими властивостями та ефективно лікує численні захворювання без нанесення шкоди органам людини, більше того, зцілюючи їх у фоновому режимі. Вживання соснового еліксиру, цього солодкого сиропу з шишок, дуже бажано дітям, людям страждаючим схильністю до простудних інфекцій, хворобами Шлунково-Кишкового тракту та серця.

Сосновий еліксир володіє унікальним смаком і запахом і дуже подобається дітям. За кілька років практичного застосування мною сиропу з шишок, відступили всі простудні захворювання в т. ч. і грип, через рік зник бронхіт, який не міг нічим вилікувати.

 

Зелені Шишки Сосни в народній медицині.sosnoviy_eliksirНародні цілителі приділяють величезну увагу лікуванню сосною і її дарами (настоянки і бальзами). Вживання препаратів сосни, зокрема соснового еліксиру, гарантує омолодження організму, зміцнення імунітету, і, як наслідок, лікування від безлічі захворювань.

Сосновий еліксир діти беруть з задоволенням, а це показник його корисності і затребуваності для зростаючого організму.

Також, застосування соснового еліксиру збільшує працездатність, лікує "синдром хронічної втоми", піднімає життєвий тонус і в цілому, вкрай благотворно позначається на всіх системах і органах людини.
 

Сироп із соснових шишок є відмінним засобом для зміцнення імунітету, підвищення потенції, підтримки життєвого тонусу.


Особливо корисний цей сироп навесні. Сироп з шишок прекрасний вітамінний і профілактичний засіб, особливо віднем. Воно не викликає алергічної реакції, і його дуже люблять маленькі діти. А щоб убезпечити себе від весняної втоми і простудних захворювань, можна щодня протягом двох тижнів приймати сосновий еліксир вранці і ввечері.

Застосовується сироп з шишок, як загальнозміцнюючий, вітамінізують засіб. Сосновий еліксир захищає від простудних і вірусних хвороб в осінньо–весняний період, а також ефективно сприяє одужанню.

 

Зелені Шишки Сосни протипоказання.Рекомендована лікарська консультація перед початком лікування, оскільки можливі побічні дії і алергічна реакція. Також, протипоказаний прийом сиропу при хворобах нирок у стадії загострення.
 

Сироп Соснові Шишки склад.Сироп із Соснових Шишок (зелених) включає у свій склад наступні інгредієнти:
 

 

Сироп Соснові Шишки властивості.Сироп із Соснових Шишок (зелених) володіє наступною дією:
 

 

Сироп Соснові Шишки застосування.Сироп із Соснових Шишок (зелених) застосовується при лікуванні захворювань:
 


Застосування: по 1-2 ч. ложці 3 рази на день. У профілактичних цілях вживають по 1 столовій ложці вранці за 20 хв. до першої їжі і ввечері перед сном. Еліксир можна додавати в чай.

Термін придатності: 2 роки.


Об'єм: 200 мл.

zakazat_seichas
 

Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами
Екстракти здоров'я

Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!