Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Підмаренник Настоянка

Підмаренник Настоянка


Настоянка Підмаренника купити

 

Злоякісні Пухлини Цистит Асцит Затримка сечі Псоріаз Виразка Шлунка лікування Настоянка Підмаренника властивості застосування купити магазин народної медицини. Підвищення статевої активності народними засобами в домашніх умовах.
 

Підмаренник чіпкий - що це таке.podmarenik_nastoyka_lechenieПідмаренник чіпкий - бур'ян родини лободових, іменований в народі, також: царапница, геморойна трава, липучник, а в Україні - липчица і цеплянка. Підмаренник росте і розвивається повсюдно, віддаючи перевагу родючі, багаті вапном і зволожені грунти (має високу екологічну пластичність).

Листя використовують у вигляді чаю, при вживанні якого людина отримує багато користі для здоров'я, допомагаючи організму в боротьбі з різними захворюваннями.

Насіння трави, можна обсмажувати і використовувати як замінник кави.

Сік з коренів рослини, використовують в якості харчового барвника, червоного або рожевого кольору. Молоді, ніжні пагони використовують у багатьох видах салатів.

У коренях підмаренника чіпкого містяться сапоніни, іридоїди, антрахінони, вітамін К, вітамін С, а також червоний барвник. У траві рослини були виявлені фловоноиды, іридоїди і вітаміни.

 

Корисні властивості Підмаренника чіпкого використовуються в трав'яної медицини, так як він дуже ефективний і не викликає жодних побічних дій. У стародавні часи, ця трава, вважалася потужним афродизіаком.
 

Підмаренник чіпкий протипоказання.Підмаренник чіпкий надає сильне в'яжучу дію. Це зумовлено великим вмістом таніну. Тому, необхідно робити перерву на одну-два тижні через кожні два тижні застосування. 

Сік із рослини має яскраво виражені сечогінні властивості, тому потрібно бути особливо обережними людям, які хворі на цукровий діабет.

Підмаренник є слабоядовітою рослиною, тому необхідно суворо дотримуватись дозування при застосуванні. Не варто вживати препарати рослини вагітним і дітям.
 

Підмаренник Настоянка склад.До складу Настойки Підмаренника Чіпкого входять:

 

 

Підмаренник Настоянка властивості.Настоянка Підмаренника Чіпкого володіє наступними властивостями:

 

 

Підмаренник Настоянка застосування.Настоянка Підмаренника Чіпкого призначена для лікування наступних захворювань:

 


Застосування: по 1 ч. л. 3 рази в день. При важких набряках дозу можна збільшити вдвічі. При шкіряних захворюваннях, пухлинах, ущільненнях, виразках - застосовувати зовнішньо у вигляді компресів.

Термін придатності: 2 роки.

 

Об'єм: 500 мл.
 
zakazat_seichas


Засоби народної медицини 
Протипухлинні препарати купити 
Лікування фітопрепаратами
Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!