Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Сік Бузини

Сік Бузини


Бузина Чорна Сік купитиЗастуда Пневмонія Бронхіт Грип Запалення Легенів Бронхіальна Астма Цукровий Діабет Цистит Простатит Гепатит Виразка Шлунка Цироз Печінки лікування профілактика Сік Бузини Чорної властивості рекомендації протипоказання купити магазин засобів народної медицини. Мастопатія Відновлення формули крові в домашніх умовах природними екстрактами.
 

Бузина що це таке.buzinaБузина чорна — це чагарник або невисоке дерево (до 7 м) зі стовбуром діаметром до 30 см і округлою кроною, з тріщинуватих корою попелясто-бурого кольору (у старого стовбура кора бузини може бути сіро-бурою), з великою кількістю жовтих опробковілих сочевичок на молодих гілках. Доживає бузина до 60 років.
 

В народній медицині використовуються квітки бузини, ягоди, кору, а іноді і нирки.


Квіти повинні бути зібрані в суху погоду, в період повноцінного цвітіння бузини (у травні - червні). Ягоди збирають при повному їх дозріванні, тобто не раніше кінця серпня – початку вересня. Кору чорної бузини важливо збирати до початку періоду сокоруху.

Бузину чорну необхідно відрізняти від бузини трав'янистої і бузини червоної, які не застосовуються в офіційній медицині, хоча їх використання можливе в народній медицині.

Квітки у бузини чорної зібрані в щитковидную пензель діаметром до 20 см з 5-ма головними осями, після цвітіння опускається. У червоної бузини кисть яйцеподібна діаметром до 6 см, не опускається після цвітіння, а у бузини трав'янистої квітки зібрані в щитковидную кисть з 3-ма головними осями.

Відрізняється і час цвітіння цих рослин: спочатку цвіте бузина червона (як правило, в травні), потім бузина чорна (у червні – липні), і останній – бузина трав'яниста (у липні). Квітки бузини чорної жовтувато-білі, а у бузини червоної – зеленуваті. Ягоди у чорної бузини чорно-фіолетові, у бузини трав'янистої – чорні, а у бузини червоної – яскраво-червоні.

 

Сік Бузини Чорної склад.Бузина Чорна Сік (стабілізований спиртом) дуже багатий корисними речовинами і мінералами. До його хімічного складу входять:
 

 

Сік Бузини Чорної властивості.Сік Бузини Чорної застосовується для лікування хвороб у народній медицині і надає наступну дію:
 

 

Сік Бузини Чорної застосування.sok_buziniy_primenenieСік Бузини Чорної у народній медицині рекомендовано застосовувати, як засіб для лікування наступних захворювань:
 

Сік Бузини Чорної протипоказання.Категорично заборонено вживати ягоди і відвари бузини в період вагітності та годування груддю. Так само, дітям до дванадцятирічного віку лікування з допомогою бузини може бути призначене лікарем фахівцем і проведено під його строгим наглядом.


Доза прийому:

Дорослим і дітям, старше 12 років - по 1 ч. ложці 3 рази на день (можна розвести на 1 склянку теплої води з медом).

Для дітей від 6 до 12 років - по 1 десертній ложці 3 рази на день.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 500 мл
.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами
Екстракти здоров'я

Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікування хвороб
Книга здоров'я
 

 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!