Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Гас

Гас


Дистильований Гас Petroleum D4-5


Грип Віруси Паразити Бронхіт Головний біль Гастрит Виразка шлунка Цистит Отит Опіки Псоріаз Екзема Захворювання шкіри профілактика лікування Дистильований Гас Petroleum D4-5 властивості рекомендації застосування купити магазин народної медицини. Суглоби Ревматизм Розтягнення Пітливість профілактика лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Лікування Гасом.


Лікування гасом-популярний вид лікування безлічі захворювань, які отримали широку популярність. Гас застосовується зовнішньо і всередину після нескладного очищення, про що буде написано нижче.
 

Гас - хімічні властивості.


Гас - це вуглеводень, який є певною фракцією нафтової сублімації, отриманої при кипінні нафти в температурному інтервалі 200-300° С. Він дещо легше води, тому не розчиняється в ній, утворюючи плаваючі плівки. Широко застосовується в якості моторного і пічного палива, для побутових цілей.
 

kerosin_kupitПромисловістю випускається Гас в основному 2 сортів: важкий (піронавт) і легкий.


Щільність важкого860 кг/м3, при цьому температура його спалаху – 90° С. Пиронавт відрізняється більшою безпекою і використовується в промисловості.

Щільність легкого гасу830 кг/м3, а температура спалаху – 40° С. Ця фракція використовується для побутових потреб.

У повітрі гранично допустима концентрація (ГДК) гасу – 300 мг/м3. Якщо концентрація парів перевищить дану межу, то вдихання повітря в такому приміщенні призведе людини до отруєння.


Гас володіє наступними лікувальними і профілактичними діями:

 

Дистильований Гас Petroleum D4-5.


Petroleum D4-5 є дистильованим гомеопатичним препаратом, який призначений для внутрішнього і зовнішнього застосування. Petroleum D4-5 впливає на всі системи організму, має велику тропність до шкірних покривів, слизових, артеріального кровообігу.
 

Petroleum D4-5 склад.


Petroleum D4-5 містить в своєму складі:
 

Petroleum D4-5 властивості.


Препарат з очищеного гасу приготований за гомеопатичними правилами. Завдяки цьому препарат Petroleum D4-5 заряджається необхідною інформаційною силою речовини і допомагає при симптоматиці, характерною для отруєння препаратами нафти.

Петролеум стимулює організм на відновлення гомеостазу, сприяє регуляції адаптаційних механізмів, має імуностимулюючу дію, підтримує полегшення шлунково-кишкових розладів і шкірних уражень.

 

Petroleum D4-5 застосування.


petroleum_D4-5Дистильований гас Petroleum D4-5 застосовується для лікування і профілактики таких захворювань:
 

Лікування гасом у народній медицинi.


По популярності і ефективності лікування гасова методика стала отримувати все більше і більше визнання. Зараз, крім чистого гасу, застосовують гас, настояний на зелених волоських горіхах.

Волоські горіхи містять багато йоду, в'яжучих і дубильних речовин. Вони володіють хорошими глистогінними і антимікробними властивостями, сприяють очищенню крові.

 

Лікування гасом настояним на горіхах дає прекрасні результати при лікуванні онкологічних та інших захворювань.


Існує маса варіантів застосування настоянки. В цілому їх можна розділити на 2 групи: всередину і зовнішньо. Дозування також різна і залежить від тяжкості хвороби, віку хворого. Запивати водою не рекомендується.

Додатково можна щодня робити компрес з настоянки волоських горіхів на гасі на область печінки протягом 20 хвилин. Таким чином, лікування настоянкою волоських горіхів на гасі буде складатися з 3 курсів і тривати приблизно півроку. У разі повторення лікування, відпочити 2-3 місяці і відновити прийом.

 

Список захворювань, які можна лікувати за допомогою гасової настоянки, великий. Але необхідно врахувати всі " За " і "Проти" гасинолікування і перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.


Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 100 мл.

 

zakazat_seichas

 

Засоби Народної Медицини
Паразити Глисти Гельмінти Очищення
 
Лікування Фітопрепаратами
Очищення Органiзму
Лікування Настоянками
Лікування Сиропами
Лікування Маслами
 

Лікування Квасами
Лікування Соками
Лікування Онкології
Лікування Хвороб
Лікування Травами


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!