Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Гриб Веселка Настоянка

Гриб Веселка Настоянка


Настоянка Гриба Веселка купитиЗлоякісні Доброякісні Пухлини цукровий діабет хвороби печінки нирок ШКТ лікування профілактика Гриб Веселка Настоянка застосування властивості купити магазин засобів народної медицини. Зниження потенції лікування безпліддя народними екстрактами в домашніх умовах.
 

Веселка.veselkaВеселка є самим знаменитим і загадковим грибом (він увійшов у Книгу рекордів Гіннесса, як рекордсмен по зростанню - викидає ніжку, зростаючу по 5 мм в хвилину!), произрастаюший на території Криму та у Західній частині України.

Гриб Веселка має тривалість життя всього два дні. На перший день - з'являється непоказне сірувате драглисте яйце, і вже через добу, воно викидає ніжку з парасолькою. До вечора наступного дня - гриб вже закінчується пахне погано слизом, а ось вже зраноку - від гриба залишається тільки мокре місце.

У народній медицині гриб веселка застосовується для лікування:

 


Ще на початку позаминулого століття Гриб Веселка відправлялася в Англію лікарям королівського двору, де з нього готувалися зілля для лікування подагри. Протипухлинні властивості цього гриба також були відзначені в середині минулого століття знаменитим вченим Вiдяєвим, що займаються вивченням властивості грибів.

 

Гриб Веселка застосування.veselka_primenenieЗгідно сучасним дослідженням, гриб веселка, насправді, займає перше місце серед всіх грибів, які володіють протипухлинними властивостями. Також доведено, що полісахариди, що входять до складу гриба, здатні зупинити ріст ракових клітин вже на 10-12 день прийому приготованого з нього кошти (Настоянки).

Підтверджено, що речовини, що входять до складу гриба веселки, володіють протипухлинною, так і антигістамінну і знеболюючою дією. Гриб Веселка допомагає також при жіночому та чоловічому безплідді, виводить з організму холестерин і сприяє зниженню артеріального тиску.

 

Фітонциди, що містяться в грибі вбивають віруси грипу, герпесу, гепатиту та СНIДу.


Лікування веселкою дуже добре поєднувати з вживанням зелені. Хворим на рак, бажано, виключити з свого раціону:
 


Для попередження онкозахворювань настій або настойку гриба веселка рекомендується приймати протягом 30 днів (кожне півріччя). Гриб абсолютно не отруйний, так що не бійтеся.
 


veselka_lechebniy_grib_kupit

 

Гриб Веселка Настоянка властивостi.Настоянка Лікарського Гриба Веселки склад:
 


Настоянка Лікарського Гриба Веселки володіє наступною дією:
 

 

Настоянка Цілющого Гриба Веселки застосування.Настоянка Цілющого Гриба Веселки застосовується при лiкуваннi:
 Застосування: від 1 до 3-х cт. ложок 3 рази на день (залежно від захворювання).

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 500 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини 
Протипухлинні препарати купити 
Лікування фітопрепаратами
Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!