Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Трутовик Настоянка

Трутовик Настоянка


Лікування ГрибамиЗахворювання печінки цироз iнсульт інфаркт гіпертонія діабет лікування Трутовик Настоянка лікування властивості рекомендації купити магазин засобів народної медицини. Лейкоз меланома саркома профілактика лікування в домашніх умовах.

 

Трутовик.trutovikТрутовик - гриб багаторічний, проте, у природі можна зустрiти і однорічних представників даного виду. Багаторічний вид Трутовиків утворює своє плодове тіло - не відразу (цей процес триває протягом 2-3 місяців, а то й, кілька років). Незвичайну будову гриба робить його дуже стійким до різного роду впливів, таких, як: вода, спека, мороз.

Грибниця і міцелій гриба захована дуже глибоко (всередині стовбура дерева), тому гіфи проникають у кору дерев за допомогою виділення ферментів, які потім, з легкістю розчиняють клітинні оболонки деревної тканини будь-якого місця. Гіфи, від самих тонких і ниткоподібних, переходять до скелетних і потовщених.

Деякі види трутовиків проживають тільки на листяних деревах, а інші - тільки на хвойних деревах. Вологість, світло і температура грають дуже важливу роль у процесі росту і розвитку Трутовика. Без світла грибниця має можливість спокійно рости всередині стовбура дерева, а ось плодове тіло гриба - не зможе обходитися без нього. Вологість, значною мірою, сприяє зростанню трутовиків, які люблять селитися там, де є вогкість: в земляних укриттях, погребах, колодязях та інших приміщеннях.


 

Трутовик властивості.Трутовик має більше сотні видів, різноманітність форм і розмірів. За своєю суттю, Трутовик є грибом-паразитом для дерев. Однак, перш за все, він - складова частина кругообігу речовин у природі.

Основна їх дія полягає в розложеннi органічних сполук у ґрунті до мінеральних. Такий симбіоз грибів і рослин дуже позитивно впливає на процес утворення ґрунту.

Цей гриб є природною коморою лікарських речовин, широко використовуються в народній медицині, якими можна зцілювати різного роду пухлини, гепатити В і С, астму, жирову дистрофію печінки та туберкульоз (трутовик має кровоспинну і проносною дією). Проте, японці, замовляючи цей гриб у нас, знайшли його застосування в якості відмінного засобу для схуднення.


Основними і головними властивостями цього гриба є:

 consultacia_specialista


Настоянка Трутовику склад.Настоянка Трутовику (плоского) включає до свого складу такі інгредієнти:
 

 

 

Настоянка Трутовику властивості.Настоянка Трутовику (плоского) має наступну дію:
 

 

 

Настоянка Трутовику застосування.Настоянка Трутовику (плоского) застосовується при лікуванні захворювань:

 


Застосування:


При пухлинних захворюваннях - 1 ст. ложка 3 рази на день.

При інших захворюваннях - 1 ч. ложка 2-3 рази в день.

Профілактичний курс - 30 днів (проводиться 2 рази на рік).

Терапевтичний курс - 3-4 місяці.


Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 500 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини 
Протипухлинні препарати купити 
Лікування фітопрепаратами
Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!