Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Сосновi Шишки Настоянка

Сосновi Шишки Настоянка


Сосновi Шишки

 


Інсульт підвищений тиск гіпертонія стенокардія порушення мозкового кровообігу лікування реабілітація в домашніх умовах настоянка соснових шишок купити магазин засобів народної медицини. Пневмонія туберкульоз, запалення легенів бронхіальна астма лікування народними екстрактами.


Соснові шишки властивості.sjsnovie_shishkiДавно відомо, що більша кількість корисних властивостей рослин сконцентровано в насінні. Сосна, про запас, накопичує біологічно активні речовини, концентруючи їх у період (весна - зима) в шишках. Вітаміни, фітонциди, дубильні речовини, ефірні олії, магній і селен, залізо ‒ це скарби цієї маленької хвойної комори.
 

Тому сосна є відмінним сировиною для лікарських засобів, так як практично всі її компоненти: і кора, і хвоя, і квіти використовуються в медицині для приготування екстрактів. 


Лікарські властивості молодих зелених соснових шишок вперше почали застосовуватися для лікування людей на Кавказі, жителі якого здавна славляться своїм хорошим здоров'ям і довголіттям, важливу роль якого грає систематичне застосування настоїв, відварів та інших екстрактів із зелених соснових шишок.
 

Соснові шишки застосування.Всі компоненти сосни, а в нашому випадку - шишки, мають у своєму складі велику кількість смолистих речовин і містять безліч різноманітних макро - і мікроелементів. До їх складу входить і борнеол, борнілацетат, і з'єднання терпенового ряду, і ароматичні речовини і т. д.

Найбагатший хімічний склад соснових шишок зробив їх цінним компонентом для великої кількості природний екстрактів здоров'я. Настоянки, настої, до основного складу яких входять зелені соснові шишки, мають відхаркувальний ефект, розріджуючи в'язкий слиз, що міститься в бронхах, а також, збільшують діурез, виконую функції сечогінний засоби.

Соснові шишки, також, багаті біологічно активними речовинами, які впливають на організм людини, як протизапальні і бактерицидні засоби. Це дозволяє їх застосування для лікування пневмонії, бронхіту і навіть, такого захворювання, як туберкульоз.

Шишки сосни використовуються, також, і для лікування ревматизму, лікування і профілактики інсультів. Проте, в цьому випадку займатися самолікуванням не варто, не проконсультувавшись зі своїм лікуючим лікарем.

Застосування соснових шишок можливо при лікуванні хвороб органів дихання, захворювань суглобів, для очищення організму, як засіб проти цинги. Компоненти, що містяться в даному природному цілителя, сприяють підвищенню імунітету, допомагають уникнути зараження туберкульозом.

 

Соснові шишки протипоказання.Як і всі лікарські засоби, виготовлені на рослинній основі, настої, настоянки та відвари з зелених і стиглих соснових шишок мають протипоказання до застосування, основними яких є захворювання нирок, гепатит, вагітність, вік (молодше 7 рокiв).

Індивідуальна непереносимість компонентів поповнить перераховані вище протипоказання. Уникайте великих доз. В іншому випадку, може з'явитися головний біль або симптоми, обумовлені запаленням шлунка.consultacia_specialista

 

Настоянка Соснових Шишок склад.sosnovie_shiski_sostavНастоянка Соснових Шишок (зелених) включає до свого складу такі інгредієнти:
 

 

Настоянка Соснових Шишок властивості.Настоянка Соснових Шишок (зелених) має наступну дію:
 

 

Настоянка Соснових Шишок застосування.
sosnovie_shishki_primenenieНастоянка Соснових Шишок (зелених) застосовується при лікуванні захворювань:
 Застосування: по 1 ч. ложці 3 рази на день.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 250 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами

Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!