Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Кирказон Настоянка

Кирказон Настоянка


Підвищений Тиск лiкуванняАртеріальна гіпертензія Підвищений тиск Гіпертонічна хвороба Задишка лікування Кирказон Ломоносоподібний Настоянка властивості застосування купити магазин засобів народної медицини. Лікування Гіпотензивних захворювань в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Кирказон властивості.kirkazonКирказон ломоносоподібний або звичайний являє собою багаторічну ліану, сімейства Кирказоновые. Рослина має повзуче кореневище, матово-зелені округлі листя з неприємним запахом, голий стебло прямостояче. Квітки трубчастої форми мають світло-жовте забарвлення і розташовуються пучками в пазухах листків.

Плід має вигляд висячих коробочки, з тригранними насінням. Часом цвітіння кирказона є початок літа і плодоносить воно з липня місяця. Віддає перевагу рости поблизу водойм, у тінистих лісах, на заливних луках, на вологих грунтах, вапняках.

Кирказон ломоносоподібний, незважаючи на свою отруйність, з давніх часів використовувався в народній медицині. За рекомендаціями Авіценни застосування цієї рослини рекомендовано при:

 

 

В наші дні застосування рослини у багатьох країнах світу обмежили (його висаджують у вигляді красивої ліани для вертикального озеленення присадибних ділянок і садів).

 

Хімічний склад Кирказона Ломоносовидного.kirkazon_himformulaУ кореневищах Кирказона знайдені:

 

 

Крім цього, в листі арістолохіі містяться органічні кислоти і каротин.

 

Кирказон протипоказання.Кирказон не рекомендується застосовувати:
 


Рослина отруйна, тому передозування кирказоном може викликати деструкцію слизової шлунка і кишечника. Контактно хвилівника може викликати алергічну реакцію, за типом хімічного опіку ( I - II ступеня). Лікування необхідно проводити тільки під медичним контролем!
 

Авіценна називав ця рослина - аристолохией, що в перекладі означає - кращий засіб, який можна було б порекомендувати породіллям.

 

Настоянка Кирказона Ломоносоподiбного склад.

 

 

 

Настоянка Кирказон Ломоносоподібний властивості.Настоянка Кирказона Ломоносоподiбного володіє наступними властивостями:
 

 

Настоянка Кирказон Ломоносоподібний застосування.Настоянка Кирказона Ломоносоподiбного застосовується для лікування і профілактики:

 Застосування: по 20 кап. 3 рази в день розвівши на 100 мл води.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 250 мл

zakazat_seichas


Засоби Народної Медицини
Лікувальні Настоянки купити
Лiкувальнi Соки купити
Фiтопрепарати лiкування
Шабельник Настоянка купити
Трутовик Настоянка купити
Кубушка Настоянка купити
Настоянка Бузку лікування
Болиголов Настоянка купити
Соснові Шишки Настоянка купити
Перегородки Волоських Горіхів Настоянка


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!