Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Кубушка Настоянка

Кубушка Настоянка


Кубушка жовта лікуванняКіста яєчників рак сечового міхура простати запалення нирок пухлини лікування профілактика Кубушка жовта властивості рекомендації застосування купити магазин засобів народної медицини. Імпотенція жіноча фригідність лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.


Кубушка.Кубушка, яка ще зветься кувшинка жовта, є представником багаторічних трав'янистих рослин (сімейство кувшинковых). Рослина має горизонтальне кореневище і численні шнуровідние коріння. Кубушку можна зустріти на озерах, ставках, затоках і річкових протоках, на мілководді,а також - в місцях з повільною водним течією.

Стебло підводної частини Кубушки жовтої становить довжину 2-3 метри, а шкірясті листя округлі кубушки розташовані на гладі води. Квітки жовтої скриньки яскравого темно-жовтого кольору розміщуються на товстих довгих квітконосах поруч з листям і володіють приємним ароматом.

 

Кубушка властивості.kubiyshkaЛікувальними властивостями у Кубушки володіють і квітки, і листя, і кореневище, і насіння рослини. Як народний засіб, квітки і кореневища кубушки жовтої використовують при лихоманці, запальних процесах шлунково-кишкового тракту при захворюваннях шкіри.

У кореневищах Кубушки жовтої містяться алкалоїди (групи нуфарина), що володіють сперматоцидным і антитрихомонадным діями, знищують штами candida, трихомонади та інших шкідливих агентів. Це дозволяє застосовувати рослина людям, які страждають імунодефіцитом, що перенесли операції з трансплантації органів, а також - після проведення хіміотерапії.

Квітки і кореневища кубушки використовують, як коригуючий засіб для статевої активності. Особливо ефективно вплив кубушка впливає на чоловіче здоров'я, коли спостерігаються нічні полюції (хворобливі), імпотенція або ослаблення статевого потягу. Відвар, виготовлений з кореневища кубушки, рекомендується до застосування при імпотенції і фригідності.

Екстракти, виготовлені на основі Кубушки жовтої, застосовуються для лікування захворювань слизової оболонки і шкіри, які викликані патогенними грибками та грампозитивними мікроорганізмами. Кубушка жовта, також, є компонентом у складі травянного збору, що використовується для лікування деяких злоякісних пухлин.

 

Кубушка жовта протипоказання.Не дивлячись на дуже багатий перелік лікарських властивостей, Кубушка жовта, все-таки, є отруйною рослиною. Тому, використовувати її для лікування потрібно строго за призначенням лікаря, дотримуючись призначені дози та строки лікування.

При порушеннях технологічного процесу приготування екстрактів і термінів їх прийому, у хворих можуть спостерігатися такі симптоми, як: пронос; блювання; тривалий сон (неможливість прокинутися).

Не можна перевищувати дозу, зазначену лікарем, так як неправильний підхід до дозуванні може викликати важке отруєння і, можливо, летальний результат.

Крім цього, препарати, виготовлені на основі Кубушки, категорично забороняється приймати дітям і вагітним жінкам.consultacia_specialista

 

Настоянка Кубушки склад.Настоянка Кубушки (жовтої) включає до свого складу такі інгредієнти:
 

 

Настоянка Кубушки властивості.Настоянка Кубушки (жовтої) має такі властивості:
 

 

Настоянка Кубушки застосування.Настоянка Кубушки (жовтої) застосовується при лікуванні захворювань:
 


Застосування: по 10 кап. 3 рази на день за 30 хв. до їжі. Для спринцювань - 30 крап. на 50 гр. теплої води.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 250 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини 
Протипухлинні препарати купити 
Лікування фітопрепаратами
Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!