Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Настоянка Борова матка

Настоянка Борова матка


Борова матка лікуванняМолочниця Міома Клімакс Кіста яєчника Ендометріоз Мастопатія Безпліддя Кольпіт Кандидоз профілактика лікування Настоянка Борової матки Властивості Рекомендації Застосування купити магазин народної медицини. Стабілізація гормонального фону лікування Циститу Пієлонефриту Геморою у домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Борова матка (Ортілія) що це таке.borovaya_matkaОртилія однобока (борова матка, борова трава, боровинка, заяча сіль, бокоцветка, грушовник, лісова груша, зимозеленка, винна трава) - багаторічна трав'яниста рослина лісової зони Північної півкулі. В народній і традиційній медицині вона використовується при лікуванні жіночої статевої сфери, захворювань сечовивідних шляхів, простати та аденоми у чоловіків.
 

Діє, як гормональний, сечогінний, протизапальний засіб.


Лікувальні властивості і протипоказання борової матки були добре відомі на Русі. Ця трава зустрічається не тільки в старовинних російських травниках, але і в легендах і повір'ях. Вона вважається жіночою травою, і на стародавніх зображеннях її малювали поруч з жіночим силуетом і місяцем.

Перш за все, рослину використовували як унікальний засіб від безпліддя. Обов'язково враховувалася фаза місяця при зборі і прийомі диво-трави. Однак в інших етнічних групах (наприклад, у англійців, ірландців, німців, канадців) про застосування цієї рослини в лікувальних цілях нічого не знають.

На Алясці цю траву вживають в їжу, готують з неї чай. Борова трава, як лікарська рослина від "жіночих хвороб" шанується саме в культурі східних слов'ян - росіян, українців, білорусів.

Бокоцветка, лісова груша, винна трава, борова матка, ортилія однобока - все це одне і те ж рослина. У народі це лікарська рослина частіше називають "борової маткою" (в перекладі на сучасну російську це звучить як "лісова мати").

 

Борова матка хімічний склад і фармакологічна дія.Виявлено широкий спектр фармакологічної дії рослини - сечогінну, протипухлинну, антисептичну, імуностимулюючу, відхаркувальний, знеболюючу, спазмолітичну. Крім того, ортілія - природний гормональний засіб.
 

Траву приймають для омолодження організму, нормалізації тиску при гіпертонії, зміцнення серцево-судинної системи.


Естроген і прогестерон-саме ті природні фітогормони, які регулюють жіноче здоров'я і репродуктивну систему. Наприклад, якщо жінці не вистачає прогестерону, у неї знижується ймовірність зачаття, з'являється хворобливість при місячних, створюється загроза викидня.

Естроген, що міститься в ортилії, допомагає впоратися жіночого організму в період клімаксу і робить менопаузу не настільки болючою психологічно і фізіологічно.

Корисні речовини, що містяться в Боровій матці влючаю в себе:

 

Борова матка застосування.borovaya_matka_primenenieПоказаннями до застосування борової матки в першу чергу є різні гінекологічні діагнози і симптоми. До них відносяться:
 


Крім гінекології, рослина застосовується і в інших розділах наукової медицини:
 

 

Борова матка протипоказання.Суворі протипоказання борової матки:
 

 

Застосування борової трави для чоловіків.Борова матка для чоловіків, також, може бути корисною:
 


Настоянка борової трави в комплексі з іншими препаратами допомагає при лікуванні аденоми і простатиту. Діє як знеболюючий, протизапальний, антисептичний, протипухлинний засіб, добре розсмоктує аденоми.    
 

Настоянка борової матки склад.

    

Настоянка Боровий матка в своєму складі містить наступні елементи:

 

 

Настоянка Борової матки властивості.Настоянка борової матки має наступну лікувальну дію:
 

 

Настоянка Борової матки застосування.Настоянка Борової матки застосовується для лікування наступних захворювань:
 


Приймати: 21 день по 1 ч. л. 3 рази в день, починаючи з 5 дня меструального циклу.
Потім, 7 днів - перерва.

Термін зберігання: 2 роки.

Об'єм: 500 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами
Екстракти здоров'я

Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!