Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Чорний Горіх Сік

Чорний Горіх Сік


Чорний ГоріхГрип Глисти Паразити Онкологія Щитовидна залоза Коліти Гастрит Дисбактеріоз профілактика лікування Чорний Горіх Сік Властивості Рекомендації купити магазин засобів народної медицини. Диспепсія Запор Порушення обміну речовин Кишечник профілактика лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.


Чорний горіх родом з Північної Америки, тому його ще називають американським. Це дуже теплолюбна рослина. Зовнішнім виглядом і смаком чорний горіх схожий з волоським, але активні речовини в ньому присутні в більш високій концентрації.
 

Чорний горіх склад.Чорний горіх вважають унікальним рослиною, тому що такі його родичі, як волоський, маньчжурський, сірий, горіх Зібольда мають не такі виражені, як чорний.


chorniy_orehЛистя чорного горіха - джерело таких цінних речовин:

 


Шкірка незрілого чорного горіха багата запасами вітаміну С і провітаміну А. Крім того, вона містить хінони, цукор та інші активні речовини.

Ядра стиглого плоду горіха на 50-75% складаються з поліненасичених жирних кислот. Дозрілий чорний горіх властивості має найефективніші серед усіх рослин, які дають масло з вітаміном F.


У складі чорного горіха є і рідкісні мікроелементи:

 


Основною речовиною, що прославив чорний горіх, є Юглон. Цей елемент має запах йоду і має лікувальні властивості:
 


Юглон - природний антибіотик, який зупиняє розвиток бактерій, виводить токсини, паразитів, сприяє травленню, однаково добре допомагає при запорах і діареї, стабілізуючи роботу кишечника.
 

Таніни, які містять плоди рослини, здатні зменшити подразнення шкіри, знімають запалення, захищають і швидко загоюють рани.
 

Чорний горіх сік властивості.Лікувальні властивості чорного горіха обумовлені цілющими речовинами, що входять до його складу. Завдяки високій концентрації юглона і поліфенолу, чорний горіх активно використовується проти паразитів, має проносну і протигрибкову дію.

Таніни роблять чорний горіх незамінним в лікуванні шкірних захворювань, так як активно сприяють загоєнню пошкоджень і перешкоджають подальшому інфікування. Цим славиться сік чорного горіха.

Настоянки, екстракти і настої чорного горіха зміцнюють стінки судин, надають протисклеротичну дію, нормалізують артеріальний тиск.

Препарати на основі чорного горіха активно використовуються в якості антипаразитарних засобів. Також, лікування чорним горіхом ефективно:

 


Сік і масло чорного горіха з давніх часів використовується при шкірних захворюваннях, а також при рахіті у дітей. Настоянки, екстракт і мазі з кори чорного дерева використовується для лікування пухлин, виразок і венеричних захворювань.
 

Окремої згадки заслуговує застосування чорного горіха в онкології.


oncologia_lechenieВперше цей ефект був відзначений американським лікарем-натуропатом Хільдою Кларк. Вона звернула увагу на вкрай високу концентрацію поліфенолів і юглонов в чорному горісі, що підвищувало опірність організму розвитку новоутворень.

Для лікування ракових хворих Хільда Кларк застосовувала тройчатку, що складалася з водно-спиртової настоянки чорного горіха, гвоздики і полину. Чорний горіх і в даний час використовується для лікувань онкологічних захворювань, а також деяких інших хвороб, щодо яких лікування препаратами офіційної медицини не ефективно.

 

Тройчатка, відкрита Хільдою Кларк, сьогодні використовується для лікування міоми, аденоми, фіброми, простатиту, кісти яєчників і полікістозу нирок.


consultacia_specialista
 

Сік чорного горіха протипоказання.Лікування чорним горіхом протипоказано:

 

Сік чорного горіха спосіб застосування.Сік чорного горіха застосовується:


Зовнішньо - змащувати уражені ділянки шкіри 1-2 рази на день;

Всередину - по 1 чайній ложці на півсклянки води 3 рази на день за 30 хв до їди або через годину після їди.

При онкології - по 1 столовій ложці на півсклянки води 3 рази на день за 30 хв до їди або через годину після їди.


Термін зберігання: 2 роки.

Об'єм: 250 мл.

zakazat_seichas
 


Засоби народної медицини 
Протипухлинні препарати купити 
Лікування фітопрепаратами
Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!