Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Сік Нетреби

Сік Нетреби


Нетреба користьПсоріаз Екзема Хвороби Шкіри Гастрит Кишкова Інфекція Простатит Цистит Потенція Онкологія лікування профілактика Сік Нетреби властивості застосування протипоказання купити магазин народної медицини. Пронос Спазми лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Рослина Нетреба.Дивна, на перший погляд назва трави, має своє пояснення. Багато з лікарських рослин, наприклад, "золотушних трава", отримали свої назви від захворювань, з якими вони успішно борються. Так і Нетреба, назва якого походить від "погана шкіра" (здавна за допомогою нетреби лікували різні хвороби шкіри).

У народі Нетреба колюча часто має й інші назви. Одне з народних назв рослини — "зобник", що явно вказує на його застосування для лікування захворювань щитовидної залози. Нетребу, як правило, використовують виключно народнi цілителi, за винятком деяких країн, де рослина зараховується до фармакопейним.

 

Нетреба колюча хімічні властивості.sok_durnishnikaНетреба колюча надає дуже сильний кровоочисний ефект. Також дослідження показують, що є і здатність до придушення активності пухлинних клітин, відзначається зняття спазмів гладкої м'язової мускулатури, завдяки чому рослина активно застосовується при терапії нападів астми.
 

Плоди Нетреби володіють терпкими і бактерицидними властивостями, тому їх нерідко призначають при діареї, у тому числі інфекційної природи.
 

Хімічний склад Нетреби вивчений не повною мірою, але всі дослідники роблять акцент на підвищений вміст йоду. Втім, не тільки від цього мікроелемента залежать лікувальні властивості Нетреби: у ньому виявлено алкалоїди, флавоноїди та інші біологічно активні речовини.
 

У насінні Нетреби міститься велика кількість жирного масла, яке придатне як для технічних цілей, так і для використання в їжу.
 

Нетреба колюча протипоказання.Небезпечно приймати препарати на основі цієї рослини при гострих формах виразкової хвороби дванадцятипалої кишки і шлунка. Перед лікуванням краще з'ясувати індивідуальну переносимість, щоб уникнути виникнення алергічних реакцій.

Зовнішнє застосування Сiку Нетреби, Настоянки Нетреби, Квасу на Нетребi у вигляді примочок може викликати легке печіння, тому потрібно суворо дотримуватися рекомендації народних лікарів. Оскільки ця рослина отруйна, необхідно дотримуватися точне дозування. Нетреба колюча протипоказана при вагітності.

 

Сік Нетреби колючої склад.Сік Нетреби колючої складається з наступних компонентів:
 

Сік Нетреби колючої властивості.Сік Нетреби колючої володіє наступними властивостями:
 

Сік Нетреби колючої застосування.sok_durnishnika_svoystvaСік Нетреби колючої призначається при лікуванні наступних захворювань:
 Застосування: по 1 чайній ложці 3 рази в день, розвівши на 100 мл теплої води. Зовнішньо: змащувати уражені ділянки шкіри 2 рази на день і покривати марлевою серветкою з обліпиховою олією.
При геморої і парапроктиті робити мікроклізми: 1 чайна ложка на 50 мл теплої води 1 раз у день. При лікуванні онкологічних захворювань - дозу прийому можна збільшити в 3 рази.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 250 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами

Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!