Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Квас Болотова на Нетребi

Квас Болотова на Нетребi


Квас Нетреби купитиГастрит Кишкова Інфекція Потенція Псоріаз Екзема Хвороби Шкіри Простатит Цистит лікування профілактика Квас Болотова на Нетребi властивості застосування протипоказання купити магазин народної медицини. Онкологія лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Нетреба у народній медицині.Нетреба колюча, хімічний склад якої мало вивчений, як правило, використовуються виключно народними цілителями, за винятком деяких країн, де рослина зараховується до фармакопейним. Всі дослідники роблять акцент на підвищений вміст у його складі йоду.

Втім, не тільки від цього мікроелемента залежать лікувальні властивості Нетреби: у ньому виявлено алкалоїди, флавоноїди та інші біологічно активні речовини.


У насінні Нетреби міститься велика кількість жирного масла, яке придатне як для технічних цілей, так і для використання в їжу.

Плоди Нетреби володіють терпкими і бактерицидними властивостями, тому їх нерідко призначають при діареї, у тому числі інфекційної природи.


Нетреба колюча є хорошим засобом при лікуванні різних шкірних захворюваннях; застосовується всередину і зовнішньо при екземі, лишаях, грибкових ураженнях.

 

kvas_durnishnikaНетреба застосовують при лікуванні онкологічних захворювань так, як це рослина здатна вбивати пухлинні клітини і зупиняти ріст пухлини.


Тому його застосовують для лікування раку легенів, шлунка і шкіри. Саме завдяки великій кількості йоду в ньому організм насичується корисними елементами під час ендокринних дисфункцій організму.

Нетреба вбиває інфекції при золотусі, дизентерії, стригучому лишаї, малярії.

Володіючи великим спектром вище перерахованих позитивних якостей, небезпечно приймати препарати на основі цієї рослини: Настоянка Нетреби, Сiк Нетреби при гострих формах виразкової хвороби дванадцятипалої кишки і шлунка. Перед лікуванням краще з'ясувати індивідуальну переносимість, щоб уникнути виникнення алергічних реакцій.

 

Квас Болотова на Нетребi колючiй склад.До складу Квасу Болотова на Нетребi колючої входять наступні складові:
 

Квас Болотова на Нетребi колючiй властивості.Квас Болотова на Нетребi колючiй володіє наступними властивостями:
 

Квас Болотова на Нетребi колючiй застосування.Квас Болотова на Нетребi колючiй призначають при лікуванні:
 


Застосування: дорослим і дітям, старше 12 років - по 2 ст. ложки 3 рази на день за 30 хв. до їжі (розчинити в 100 мл кип'яченої теплої води).

Термін придатності: 12 мiс.

Об'єм: 500 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами

Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!