Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Сік Болиголова

Сік Болиголова


Сік Болиголова лiкування



Головний біль Епілепсія Поліпи Невралгія Атеросклероз Тромбофлебіт Простатит лікування Сік Болиголова Властивості Рекомендації Застосування купити магазин засобів народної медицини. Онкологія Міома Мастопатія Безпліддя лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.


boligolov_sokБолиголов є офіційним у багатьох країнах світу. Есенція свіжої трави болиголова використовується у формі простих розведень і входить до складу багатьох комплексних препаратів, в тому числі ін'єкційних. Використовується для приготування препаратів, що знижують болю.

Сік болиголова і інші лікарські препарати з цієї рослини є потужним імуностимулятором. А його протизапальні властивості допоможуть впоратися з безліччю хвороб пов'язаний з пошкодженням слизової і шкірної оболонки людини.

Сік болиголова плямистого є в народній медицині одним з найбільш дієвих і визнаних засобів в терапії онкологічних захворювань. Знімає сильні болі у ракових хворих, активізує захисні резерви, виступаючи імуномодулятором, знімає спазми, нудоту і блювоту після проходження хіміотерапії, перешкоджає зростанню злоякісних клітин.

 

Сік Болиголова склад.



Вся рослина містить велику кількість (0,4 - 1 %) отруйних алкалоїдів, їх п'ять: коніїн, метилкониин, коницеин, конгидрин, псевдоконгидрин. Найбільш отруйні незрілі насіння, сума алкалоїдів в них досягає 1 %. Найбільш отруйний з алкалоїдів - коніїн, який паралізує закінчення рухових нервів.

У соку, також, є дубильні речовини, в плодах - ефірну олію, кавова кислота, каротин (провітамін А), вітамін С, в листках і квітках - флавоноїди кверцитин і кемпферол, в стеблах - ефірну олію, кавова кислота.

Сік Болиголова проводиться методом холодного віджиму з свіжозібраного сировини і містить у своєму складі наступні складові:

 

 

Сік Болиголова властивості.



sok_boligolova_svoistvaСік болиголова застосовується при лікуванні багатьох хвороб, у тому числі і раку. Його протипухлинна дія допомагає зменшити, а іноді і зовсім викорінити злоякісні утворення з організму. Особливі протиракові збори трав, настої і соки, разом з традиційною медициною допоможуть впоратися з цією страшною недугою.


Сік болиголова володіє наступними властивостями:

 

Сік Болиголова застосування.



Лікування народною медициною, так само як і лікування професійної, вимагає точного керівництва по застосуванню. Перед тим як прийняти препарат обов'язково прочитайте його рекомендації стосовно дозі! Так як рослина має величезний перелік хімічних властивостей, які застосовуються у великому обсязі можуть нашкодити організму.

Сік болиголова застосовується в народній медицині зовнішньо і внутрішньо для лікування і профілактики таких захворювань:

 


boligolov_sok_primenenieСiком болиголова лiкують велику кількість захворювань, таких, як:
 

При прийомі Соку болиголова слід строго дотримуватися дозування! Передозування неприпустимі - починаються запальні процеси, різко погіршиться стан.

 

Сік Болиголова протипоказання.



Сік болиголова протипоказаний при:
 


При проведенні лікування болиголовом у високих дозах (з приводу будь-якого захворювання) кожен хворий повинен знати про можливість різкого зниження артеріального тиску і тому обов'язковий контроль артеріального тиску.
 

Рослина дуже отруйна! При прийомі препаратів з болиголова строго дотримуватися дозування. При погіршенні стану зменшити дозу або відмінити зовсім. Початкові симптоми отруєння з'являються через 1,5-2 години, інколи через 20-30 хвилин.


У разі отруєння необхідно терміново викликати швидку допомогу! До прибуття лікаря випити теплу воду, підсолоджену медом, та викликати блювання або промити шлунок слабким розчином калію перманганату.


Доза прийому: Строго за призначенням Лікаря!

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 250 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами
Екстракти здоров'я

Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!