Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Чага Бальзам Старого Доктора

Чага Бальзам Старого Доктора


Лікування ЧагоюКишечник Рак легенів Рак шлунка Печінка Лейкоз Пухлини лікування профілактика Чага Бальзам Старого Доктора Властивості Рекомендації купити магазин засобів народної медицини. Цироз печінки Гепатит Метастази лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Чага - що це таке.chagaБереза ​​є так званою природною аптекою, в якій не тільки нирки цього дерева дають цілющий ефект, але і березовий гриб Чага. Під час його дозрівання він насичується цінними речовинами березового соку, а також - корисними компонентами берези. 
 

Чага є одним з багатьох лікувальних ресурсів природи, якi людина використовує з давніх часів.


Однак, для того, щоб грамотно і правильно використовувати ці дари, звичайно ж потрібно мати повноцінну інформацію про самому грибі - його корисні властивості і протипоказання до застосування. Лише тільки знання його особливостей дозволяє витягувати всю користь з даної сировини і уберегти себе від необережного його використання при лікуванні захворювань.

Чага - дивовижне чудо, яке створено природою. З'являючись з маленькою суперечки і набуваючи величезних розмірiв, гриб вбирає в себе всі корисні речовини, завдяки березовому соку і різним компонентам, що входять до складу дереві, на якому він розвивається і живе.

Активні мікроелементи і компоненти - такі як, наприклад, цинк, калій, залізо, полісахариди та ін. - задіяні і беруть участь у всіх процесах життєдіяльності органів людини. І, коли хоч одного з них не вистачає в організмі людини - з'являється захворювання.

 

Чага Березовий гриб властивості.Виключно цілющі і корисні якості гриба чаги пояснюються її багатим складом:

 


Органічні кислоти сприяють регуляції і приведення в нормальне співвідношення водневих і гідроксильних іонів в організмі людини, надаючи лікувально-цілющий вплив на весь людський організм. 


Стерини сприяють скороченню холестерину в крові

Фітонциди, що входять до складу Чаги, надають протимікробну дію.

Меланін - кровоспинну і протизапальну

Флавоноїди і алкалоїди надають грибу чаге ефект жовчогінний і сечогінний.


Прийом настоянок і відварів з гриба сприяє поліпшенню стану хворих, що мають пухлини будь-якої локалізації, відбувається насичення організму вітамінами, корисні компоненти губки сприяють зміцненню імунітету.

У період початковий стадії розвитку онкологічних захворювань екстракти, до складу яких входить чага (як основний елемент) сприяють стримуванню зростання ракових клітин. Вміщені в складі Чаги кислоти, полісахариди, клітковина, смоли, сприяють поліпшенню апетиту, усунення болю.

 

Цінним природним екстрактом можна проводити профілактику онкологічних хвороб, виліковувати захворювання кишечника і печінки.
 

Чага особливості лікування і протипоказання.
chaga_protivopokazanieЕкстракти, в основу яких входить Чага - нетоксичнi. Виражених побічних ефектів такі препарати не мають, якщо дотримуватися рекомендованих схем і дозування. Однак, рідко, можуть виникати алергічні реакції на березовий гриб.

Гриб Чага має не тільки корисними властивостями, але і протипоказаннями до застосування. Засоби, виготовлені на основі Чаги не можна застосовувати при:

 


Потрібно звернути велику увагу на обережне і акуратне вживання екстрактів при затримці рідини в організмі.


Протягом курсу профілактики і лікування чагой, в раціоні харчування повинно міститися велика кількість кисломолочних продуктів і, при цьому, повна відсутність копчених і смажених продуктів, які сприяють зниженню дії гриба.

Лікувальний ефект використання чаги, також повністю знизиться до нульового рівня, при застосуванні будь-яких засобів з пеніциліном або його похідними (антибіотиками). Майже такий же результат може бути отриманий при внутрішньовенному введенні глюкози під час проведення курсу лікування екстрактами на основі чаги.


 

consultacia_specialista

 

Бальзам Чаги Старого Доктора склад.Бальзам Чаги складний (рецепт Старого Доктора) включає до свого складу такі інгредієнти:

 

 

Бальзам Чаги (Старого Доктора) властивості.Бальзам Чаги (Старого Доктора) володіє наступними діями:

 

 

Бальзам Чаги (Старого Доктора) застосування.Бальзам Старого Доктора застосовується для лікування таких захворювань:

 Приймати: по 25-30 мл. 3 рази в день.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 250 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами

Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!