Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Настоянка Шоломниці

Настоянка Шоломниці


Шоломниця БайкальськаНабряки Нервова система Стреси Артеріальний тиск Спазм судин профілактика лікування Настоянка Шоломниці Властивості Рекомендації Застосування купити магазин засобів народної медицини. Імунна система зміцнення в домашніх умовах природними екстрактами.
 

Лiкування Шоломницею.shlemnik_baikalskiyШоломниця Байкальська відноситься до багаторічного виду трав, росте, як чагарник або напівчагарник. Стебла можуть опушатися волосками, можуть здерев'яніти близько трав'янистої частини вгору. Листя є черешкові, можуть бути зубчастими або городчатими, дуже рідко трохи розсікаються або є цілокрає.

Квітка Шоломниці – колокольчатая чашечка двогуба, вгорі має вигляд шолома, внизу плоска, гребінці увігнуті. Збиратися квітки можуть в гроновидне, колосовидне суцвіття вгорі стебла.

Плоди рослини має яйцевидну або сплюснуто-кулясту форму, можуть бути опушеними, гладкими і бородавчастими. Коли вони повністю дозрівають, насіння починають вистрілювати. Найчастіше усі види Шоломниці відносяться до декоративного, дуже мало лікарських видів шоломниці, найчастіше його використовують як фарбувальна речовина.

 

Шоломниця Байкальська склад.Шоломниця складається з багатьох корисних речовин і наділене особливими лікувальними властивостями. Завдяки його хімічним речовинам зменшується запальний процес, зупиняється ріст і поділ пухлини. Рослина офіційна медицина ще не прийняла, його застосування поки тільки поширене в народній медицині. Але важливо те, що його властивостям можна сміливо довіряти.
 

shlemnik_baikalskiy_sostavШоломниця Байкальська володіє гістамінним і протиастматичним ефектом.


Для лікування в основному застосовується корінь рослини. Він містить багато активних компонентів, які для організму людини є дуже корисними. Отже, в ньому присутній зміст:
 


Крім усього цього, в коренях міститься досить багато макроелементів і мікроелементів. Своїми корисними властивостями рослина надає на організм людини позитивний вплив при самих різних хворобах. Все те, що міститься в рослині, добре засвоюється людським організмом.
 

Шоломниця Байкальська лікувальні властивості.shlemnik_lechenieТравники запевняють, що корисних і лікувальних властивостей у рослини Шоломниці Байкальської багато. Вона надає такі дії:
 


Препарати, що містять корінь шоломниці, мають гіркуватий смак за рахунок наявності глікозидів, вони сприяють поліпшенню апетиту і стимулюють травний процес. У Китаї ця рослина вважається цінним, так як кошти з його вмістом добре підвищують імунітет і прекрасно справляються з астмою.

Флавоноїди містяться в цій траві, забезпечують протизапальні і антиалергенні дії. Поєднуючи шоломниця Байкальський з іншими травами, кількість флавоноїдів збільшується, тому лікарський препарат застосовують при проблемних венах, тендітних капілярах, що робить їх більш еластичними.

Як запевняють медики, флавоноїди одні з найсильніших антиоксидантів, вони уповільнюють ріст і розмноження ракових клітин. У цієї рослини є кілька таких сполук, тому вчені приділяють максимальну увагу можливостям домашньої терапії в боротьбі з раковими клітинами.

 

Шоломниця Байкальська застосування.shlemnik_primenenieМедицина Тибету і Китаю відносить шоломницю до рослини, за допомогою якого можна вилікувати пухлину і склероз. За допомогою шоломниці можна зміцнити імунну систему, також він має протиглистову дію, в рослині міститься велика кількість глікозиду.

Склад Шоломниці Байкальської різноманітний, завдяки йому така рослина здатна:

 

Корисних властивостей у даної рослини дуже багато і те, що перераховано вище, далеко не повний перелік. Вчені донині вивчають Шоломницю і кожен день для себе роблять нові відкриття.
 

Шоломниця протипоказання.Мабуть, найголовнішим протипоказанням в застосуванні цієї рослини є алергія і дитячий вік. Не кожна людина може переносити такий лікарський засіб, можливо прояв алергічної реакції. В такому випадку, лікування потрібно закінчити і звернутися до лікаря.

Склади, в основі яких Шоломниця Байкальська, позбавляють від багатьох недуг. При цьому не потрібно користуватися хімічними медикаментозними засобами, у яких досить багато побічних ефектів і протипоказань.


 

Настоянка Шоломницi Балтійської властивості.


 

 

Настоянка Шоломницi Балтійської застосування.


 

По силі заспокійливої дії набагато перевершує настоянку валеріани.


Застосування: по 25 крап. 3 рази на день до їди. Курс лікування 2-3 місяці.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 250 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами
Екстракти здоров'я

Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!