Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Квас Болотова на Бузинi

Квас Болотова на Бузинi


Чорна Бузина Квас лікуванняЦукровий Діабет Гепатит Виразка Шлунка Цироз Печінки Запори Застуда Пневмонія Бронхіт Грип Запалення Легенів Бронхіальна Астма Цистит Простатит лікування профілактика Квас Болотова на Бузині Чорній властивості рекомендації лікування купити магазин засобів народної медицини.
 

Ягоди Бузини Чорної.Бузина вважається лікувальною рослиною, здатним очищати організм і допомагати йому справлятися з різними хворобами. Сучасна медицина не спростовує цю думку, підтверджуючи, що в цій рослині міститься багато біологічно активних речовин. Лікарські властивості проявляють практично всі частини рослини: квіти, ягоди, листя, кора, луб'яний шар. Виняток хіба що стебла, які через вміст ціаніду токсичні.

Ягоди Бузини Чорної для лікарських цілей потрібно збирати в кінці вересня. Їх вживають при ревматизмі і як проносний засіб. Настій із сушених ягід покращує травлення, жовчовиділення, а сік свіжих ягід цінується за антимікробні властивості.

Застосування Ягід Бузини Чорної рекомендують до застосування при:

 

Вони мають седативну властивість, містять дуже багато вітаміну С.


Таким чином, лікувальні властивості Ягід Бузини Чорної очевидні. Більш того, дистильований відвар ягід і квіток бузини надає чудовий ефект для шкіри — його можна застосовувати замість лосьйону. Є безліч рецептів, в яких змішуються окремі частини рослини.

Якщо змішати плоди і квітки бузини, то вийде відмінний жовчогінний відвар. А якщо зробити порошок з коренів і кори, то вийде ефективний засіб для лікування опіків, виразок, мокнучих і загоюються ран.

Лікувальні властивості бузини чорної сприяють поліпшенню обміну речовин. Для цього в рівній пропорції змішують листя, коріння і квітки бузини.

 

Хімічний склад Ягід Бузини.yagodiy_buzinaЯгоди Бузини Чорної відрізняється насиченим хімічним складом. В них сконцентровані такі складні речовини, як рутино-подібний глікозид альдрин, глікозид самбунігрин, цукру, парафиноподобные компоненти, слизу. Крім того, тут знаходяться органічні кислоти, такі, як хлорогенова, яблучна, валеріанова, кавова; холін, дубильні компоненти, изоамиламины, каротин, этилизобутил.

Ягоди містять багато аскорбінової кислоти, глюкозу, фруктозу, амінокислоти, тирозин, фарбувальні речовини, смоли, самбуцин, каротин — це просто справжній коктейль для імунітету.

В корі виявлено фітостерини, холін, ефірні масла.

Не менш багаті свіжі і висушені листки, в яких утворюється провітамін А, гліколеві і гексеновые альдегіди, виявлені сліди алкалоїдів, смоли і дубильні речовини.

 

Цілющі характеристики Ягід Бузини.У народній медицині застосування знаходить як свіже, так і сухе сировину, яке не втрачає своїх властивостей. Благотворний вплив Ягід Бузини Чорної розкривається при застосуванні для:
 

Благотворний вплив рослин на людський організм і всі корисні властивості навіть визнані офіційною медициною.

 

Квас Болотова на ягодах Чорної Бузини склад.Квас Болотова на ягодах Чорної Бузини містить у своєму складі наступні інгредієнти:

 

Квас Болотова на Бузині властивості.Квас Болотова на Бузині Чорній застосовується для лікування хвороб у народній медицині і надає наступну дію:

 

Квас Болотова на Бузині Чорній застосування.Квас Болотова на Бузинi Чорнiй у народній медицині рекомендовано застосовувати як засіб для лікування наступних захворювань:

 


Вживати: дорослим і дітям, старше 12 років - по 2 ст. ложки 3 рази на день. Можна розвести на 1 склянку теплої води.

Термін придатності: 12 міс.

Об'єм: 500 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами
Екстракти здоров'я

Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!