Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Настоянка Шавлії

Настоянка Шавлії


Шавлiя лiкуванняОнкологія Коліти Хвороби ШКТ Ожиріння Кашель Ангіна Тонзиліт профілактика лікування Настоянка Шавлії Властивості Рекомендації Застосування купити магазин засобів народної медицини. Регенерація шкіри Омолодження організму в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Шавлія властивості.shalfey_tcelitelЛатинська назва шавлії походить від слова "неушкоджений " або"спаситель". І це не випадково. З глибини століть до нас дійшли перекази про незвичайні властивості рослини. Стародавні вважали так:
 

Проти влади смерті в саду росте шавлія. Причому віра в таку силу була характерна для багатьох народів.


У знаменитому ж "Салернському кодексі здоров'я", складеному на початку XIV століття, цілющі властивості рослини описуються так:
 

Нерви шавлія зміцнює і рук вгамовує дрожанъе, і лихоманку вигнати, навіть гостру, він в станi. Ти наш Рятiвник, шавлія, і Помічник, природою даний.


Шавлія лікарська - одне з найпопулярніших рослин, що застосовуються в медичній практиці. Лікарською сировиною у цього різновиду рослини є листя. За своїм хімічним складом вони дуже багаті корисними речовинами.

Листя Шавлії містять ефірну олію (0,5-2,5%), до складу якого входять:

 


Крім того, в листі шавлії лікувального знайдені:
 

Шавлія застосування.shalfey_listyaЛистя шавлії мають дезинфікуючу, протизапальну, в'яжучу, мягчітельним і кровоспинну дію. Їх в науковій медицині рекомендують при:
 


У народній практиці Шавлія лікарський використовують, також, при:
 


Шавлію використовують в комплексі лікувальних заходів при:
 

Для кращого проникнення компонентів лікарської рослини через шкірні покриви препарати шавлії застосовують за допомогою фонофорезу.


shalfey_vanniyЗагальні і місцеві ванни з Настоєм листя Шавлії застосовують при:
 

Слід зауважити, що сучасні наукові експерименти продемонстрували, що Шавлія дійсно сприяє буквально воскресіння важко хворих людей, поступово відновлюючи життєво важливі функції організму.

 

Настоянка Шавлії склад.Настоянка Шавлії містить в своєму складі наступні компоненти:
 

Настоянка Шавлії властивості.Унікальні лікувальні якості шавлії дозволяють використовувати його в народній медицині для лікування великої кількості захворювань, надаючи на організм наступне вплив:
 

Настоянка Шавлії застосування.shalfey_lechenieНастоянка Шавлії застосовується для лікування наступних видів захворювань:
 


Доза прийому: приймати по 1 чайній ложці 3 рази в день.

Термін придатності: 12 міс.

Об'єм: 500 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами
Екстракти здоров'я

Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!