Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Настоянка Гінкго Білоба

Настоянка Гінкго Білоба


Гінкго Білоба лікуванняІнсульт Iнфаркт Депресія Гіпертонія Запаморочення Мігрені профілактіка лікування Настоянка Гінкго Білоба Властивості Рекомендації Застосування купити магазин засобів народної медицини. Порушення Мозкового кровообігу Хвороба Альцгеймера Розсіяний Склероз Нервові захворювання профілактика лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Гiнкго що це таке.Гінкго дволопатеве - дерево висотою до 40 м і діаметром стовбура до 4,5 м. Крона спочатку пірамідальна, з віком розростається.

ginkgo_bilobaЦя листопадна рослина з унікальною для сучасних голонасінних формою листя-віялоподібною дволопатевою пластинкою шириною 5-8 см, на тонкому черешку довжиною до 10 см. Жилки з дихотомічним розгалуженням. Розвиваються листя на довгих пагонах поодинці і швидко, або на укорочених групами по два-чотири повільно.

Рослина дводомна, на чоловічих рослинах в сережковидних зборах спорангиев (колосках) розвивається пилок. На жіночих рослинах на довгих ніжках розвиваються по два семязачатка. Обидва процеси вперше відбуваються на 25-30 році життя дерева, тільки тоді з'являється можливість сказати, яке воно - жіноче або чоловіче.


Насінна шкірка складається з трьох шарів:

 


Зазвичай мають добре розвинену кореневу систему, добре стійкі до сильних вітрів і снігових заметів. Деякі дерева досягають віку 2500 років. Восени листя жовтіє і швидко опадає.
 

Гінкго Білоба властивості.ginkgo_biloba_svoistvaОстаннім часом гінкго став "модним " препаратом" , все частіше застосовується в складі біологічно активних добавок (БАД). З огляду на більш низьких вимог ліцензування та контролю виробництва БАД, а також внаслідок відсутності будь-якого контролю за вживанням подібних добавок, поступово збільшилася і кількість зареєстрованих небажаних побічних ефектів (алергія та ін).

Існує безліч думок про ефективність препаратів, що містять сполуки листя гінкго, від позитивних до критичних статей в медичних журналах. Ряд дослідників вважає, що ці препарати не приносять відчутного поліпшення пам'яті, хоча і підсилюють мікроциркуляцію крові в тканинах та органах.

 

Стійкість гінкго до шкідливих впливів, швидше за все, є результатом вироблення численних речовин, які діють як потужні антиоксиданти, що запобігають пошкодженню клітин.


Першою рослиною, яка відродилася до життя після вибуху атомної бомби в Хіросімі, були нирки гінкго. Нові рослини мали всі характерні риси гінкго і виросли в великі дерева зі звичайними для гінкго розмірами і формою.
 

Настоянка Гінкго Білоба Двулопостный склад.Настоянка гінкго білоба складається:
 

Настоянка Гінкго Білоба властивості.ginkgo_biloba_polzaЕфективність і безпека застосування екстракту гінкго підтверджені європейськими та міжнародними монографіями, які визначають основні принципи терапії з застосуванням гінкго.
 

Екстракт гінкго розширює кровоносні судини, запобігає коагуляцію тромбоцитів і покращує кровообіг в головному мозку, а також збільшує надходження кисню та глюкози до мозку.


Настоянка гінкго білоба має лікувальні властивості, які надають на організм наступну дію:
 

Настоянка Гінкго Білоба застосування.Настоянка Гінкго Білоба застосовується в народній медицині для профілактики і лікування наступних захворювань:
 

При одночасному застосуванні з непрямими антикоагулянтами і антиагрегантами (включаючи ацетилсаліцилову кислоту, аспірин, варфарин) зростає ризик геморагічних інсультів, тому призначення препаратів гінкго без консультації з лікарем небажано.


Приймати: по 20 крап. 3 рази на день.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 500 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами
Екстракти здоров'я

Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!