Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Цеолiт

Цеолiт


Цеолiт лiкуванняОчищення організму Рани Опіки Онкологія Діабет Інфекція Пухлини Шкірні захворювання Щитовидна залоза профілактика лікування Відновлення pH організму Захворювання ШКТ Антисептик Цеоліт природний Сорбент Властивості Рекомендації Застозування купити магазин засобів народної медицини. Прищі Маска для обличчя Косметологія в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Що таке Цеоліт.Цеоліти представляють групу мінералів вулканічно-осадового походження, каркасні алюмосилікати лужних і лужноземельних металів. Це мінерали сорбенти з радіопротекторними властивостями, кліноптілолітового типу, класу мікропористих каркасних алюмосилікатів.

zeoliteПориста структура, що містить активні обмінні катіони, визначає унікальні адсорбційні, катионообменные та каталітичні властивості цих мінералів, які одночасно володіють високою кислотостійкістю і термостабільність.

Цеоліти - мінерали з порами молекулярного розміру (4 армстронг), які, подібно до губки, здатні вбирати і міцно утримувати різні забруднення. У їх числі - важкі метали (свинець, кадмій, цинк, стронцій, хром), радіонукліди, нітрати і нітрити, аміачні солі (солі амонію), масла, нафтопродукти і ще цілий спектр хімічних і біологічних забруднень, наявність яких відрізняє чисту питну воду від промислових стоків.

Загальним для всіх мінералів з групи цеолітів є наявність тривимірного алюмокремнекислородного каркаса, що утворює системи порожнин і каналів, в яких розташовані лужні, лужноземельні катіони і молекули води. Катіони і молекули води слабо пов'язані з каракасом і можуть бути частково або повністю заміщені (вилучені) шляхом іонного обміну та дегідратації, причому оборотно, без руйнування каркаса цеоліту.

Цеоліт пористий відноситься до харчових мінералам. Відомий професор-геолог в. І. Бгатов вивчав фізико-хімічні перетворення мінеральних глин (цеолітів і двох модифікацій кварцу) в травному тракті, а також їх вплив на баланс деяких мінеральних і органічних компонентів в організмі курей.

 

Цеоліт сорбуючi властивості.Природний Цеоліт являє собою мікс з вулканічних порід, попелу і лужних ґрунтових вод, який формувався протягом кількох мільйонів років!
 

Сама назва мінералу з грецької означає "киплячий камінь". Якщо його помістити у воду, він довго виділяє бульбашки газу, а при нагріванні – водяний пар.


Цеоліт, будучи природним вулканічним з'єднанням, що містить:
 


zeolite_sorbentЦеоліт володіє сильними абсорбуючими властивостями. Він виконує функцію механічного фільтра, а як іонообмінник він володіє досить великою ємністю і широким спектром дії відносно важких металів і радіоактивних елементів, сорбує бактерії і віруси, знижуючи загальне мікробне число, а в ряді випадків (до 96%) повністю витягує з води бактеріальні клітини.


Цеоліт очищає воду від таких шкідливих елементів як:

 


Встановлено, що при контакті з водою цеолітова порода защелачює її. Значно знижується жорсткість води, в результаті чого питна вода стає м'якою і приємною для пиття. При цьому (що дуже важливо) відсутній накип жорсткого залишку на елементах електрочайника.


Приготування: 100 г цеоліту на 1 літр води. 2-3 дні - і цілюща вода готова.

Рекомендована фракція цеоліту: 0,05-0,1 мм (50-100 мкм).

Цiна: 40 грн за кг.

 

Цеоліт застосування в Медицині.
zeolite_medicinaСьогодні, в медицині, цеоліти активно використовуються для виведення радіонуклідів при радіоактивному ураженні. Особливо затребуваним застосування цеолітів для таких цілей стало після аварії на Чорнобильській АЕС.

Відомо, що багато захворювання розвиваються внаслідок порушення іонного балансу в людському організмі. Так, наприклад, радіонукліди "забирають" електрони у білкових, вуглеводних, ліпідних молекул ДНК, пошкоджуючи при цьому їх структуру, що в результаті може привести до різних патологій в організмі людини.

При внутрішньому вживанні мінерал цеоліт в медицині здатний "приймати" на себе вільні радикали важких металів, а також різні токсичні сполуки (наприклад, аміак), виводячи токсини з організму через кишечник. При цьому "викинуті" шкідливі речовини кристалічна решітка цеоліту "замінює" на ті, яких потребує сам організм.


Цеоліти здатні надавати наступне позитивний вплив на організм людини:


 


Протиракові ефекти цеоліту пов'язані з його здатністю індукувати експресію генів-супресорів пухлин, які дозволяють організму самому зупинити зростання пухлини і знищити пухлинні клітини. Він також інгібує протеинкиназу B (C — Akt ), що призводить до інгібування росту ракових клітин і збільшення апоптозу, або автоматичне руйнування ракових клітин.


Дозування: від 1 ч.л. до 1 ст. л. розмішати в 100 мл теплої води.

Приймати: за 30 хв. до їжі або через 1 годину після їди, в проміжках між прийомами їжі (за призначенням лікаря).

Рекомендована фракція цеоліту: 0,005 мм (5 µm)

Цiна: 150 грн за 0,4 кг.

 

consultacia_specialista

 

Вплив цеоліту на pH в організмі людини.
zeolite_pHОдне з найважливіших властивостей водних розчинів – їх кислотність (або лужність), яка визначається концентрацією іонів Н+ та ОН. При кімнатній температурі в нейтральних розчинах рН = 7, в кислих розчинах рН < 7, а в лужних рН > 7.
 

Кров слід зберігати при певному рівні (а саме при значенні рН 7,4), з метою підтримки її гомеостазу.


На жаль, сучасна західна їжа містить багато кислотоутворюючих продуктів, таких як цукор, крохмаль і рафіновані вуглеводи. Цей тип їжі, не може підтримувати нормальний для організму кислотне середовище , тобто вживання такої їжі призводить до збільшення кислотності.

Подкисленная кров (7,34 або менше), створює сприятливий грунт для утворення раку. У кислому середовищі, функції клітин головного мозку також можуть бути порушені, що призводить до депресії, тривожності, ступору, паранойям, маренні або галюцинацій.

Для того, щоб організм був здоровий необхідно всіляко підтримувати його гомеостаз. Тіло людини має широкий спектр механізмів для підтримки гомеостазу в крові та позаклітинної рідини. Саме наявність буферних речовин, розчинених в крові, що дозволяє підтримувати відносно постійне значення рН.

Цеоліт захищає організм людини шляхом підтримання рН на рівні, вагаючись між 7,35 і 7,45, а саме оптимальне значення рН для людського тіла. Рівень рН в організмі впливає як імунітет, так і функції мозку.

Цеоліт використовується у виробництві лікарських засобів з уповільненим вивільненням, протипухлинних ліків, засобів захисту та ферментних добавках. Також є досвід використання цеоліту у виготовленні сигарет, щоб видалити з них канцерогенні речовини, такі як нітрозаміни.Рекомендована фракція цеоліту: 0,005 мм (5 µm)

Цiна: 120 грн за 0,4 кг.

 

Цеоліт, як Антисептик.Однією з найважливіших завдань рослинництва є підвищення схоронності продукції при зберіганні і транспортуванні. Основною причиною втрати товарного вигляду продукції є надлишкова волога і розвиток патогенної мікрофлори.
 

Цеоліт завдяки своїм унiкальним властивостям є природним, екологiчно чистим антисептиком для зберігання овочів і фруктів.


Цеоліт виявляється дешевим та ефективним засобом. Якщо «припудрити» тонким шаром закладену на зберігання продукцію, то можна на 7-8 місяців забути про гниль і цвіль.

Оскільки надмірна кількість вологи призводить до виникнення посиленого дихання, утворення гнильних бактерій, зниження вмісту сухої речовини, різкого погіршення якості продукції, безпосереднім втрат збереженої продукції — регулювати її поява на збереженої продукції вкрай важливо.

Цеоліт прибирає зайву вологу, поглинає етилен, що виділяється плодами. Він також володіє бактерицидними властивостями. Поряд з цим цеоліт запобігає старіння продукції, не допускаючи пересихання шкірки.

 

Враховуючи властивості мінералу вбирати вологу з поверхні плодоовочевої продукції, доцільно використовувати його в якості речовини, що запобігає втрати цієї продукції.Існує два основних методи внесення цеоліту:
 


Рекомендована фракція цеоліту: 0,05-0,1 мм (50-100 мкм).

Цiна: 40 грн за 1 кг.

 

Цеоліт застосування в Косметології.
zeolite_cosmetologiaНе всі знають, що сучасні косметичні препарати і сироватки нерідко практично повністю засновані на цеоліті, мінералі, який ще недавно використовувався виключно в промислових цілях.
 

Властивості цеоліту унікальні! Він очищає і відновлює весь організм.


Цеоліт може відмінно поглинати і утримувати у своїй структурі чужорідні речовини, але в косметичних засобах застосовуються не тільки здатність цеоліту сорбувати певні речовини, але і інші властивості цього багатогранного мінералу: живити, поглинати, зберігати і активізувати.

При нанесенні на шкіру в складі очищувальних косметичних засобів, цеоліт проявляє себе як сорбент і починає вивільняти шкідливі для людського організму частинки, які досить міцно закріпилися у волокнах шкіри і роблять на неї дубильну дію.

Цеоліт в косметичних цілях теж відмінно зарекомендував себе, він може глибоко проникати в пори, очищати їх і виводити токсини. Особливо потребує в ньому жирна шкіра, оскільки цеоліт видаляє жир і звужує пори. Підліткам дуже полегшує життя за рахунок загоєння і підсушування юнацьких прищів, очищення пор від забруднень.

 

Для косметичних цілей краще всього підійде цеолітовий порошок, з якого можна самостійно приготувати цеолітове пасту.Спосіб приготування пасти:

 


Змішати цеоліт з водою до отримання однорідної маси. Покласти в скляну банку, закрити і прибрати в холодильник. Термін зберігання такої пасти - тиждень.
 

Використовувати пасту можна, як маску, і як скраб для жирної, проблемної і для підліткової шкіри.


Застосування пасти: нанесіть пасту на злегка вологу, можна розпарену шкіру ніжними масажними рухами. Потримати 1-2 хвилини, змити теплою водою. Потім нанести зволожуючий крем.
 

Такий порошок можна ще використовувати для детоксных ванн для тіла, додавати в маски для обличчя і тіла.


Рекомендована фракція цеоліту: 0,05-0,1 мм (50-100 мкм).

Цiна: 40 грн за 1 кг.

zakazat_seichasМагазин засобів народної медицини
Очищення омолодження організму

Відновлення Реабілітація
 
Протипухлинні препарати
Пробіотики Ветом купити
Фітопрепарати лікування
Народна Косметика
Онкологiя лiкування
Лікування хвороб
Догляд за шкірою


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!