Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Хлорид Цезію

Хлорид Цезію


Хлорид Цезію купитиОнкологія Лікування Раку Хлорид Цезію Властивості Рекомендації купити магазин засобів народної медициниНайефективніший з усіх альтернативних методів Лікування Раку в домашніх умовах.


Хлорид цезію відноситься до найбільш вивченим альтернативним методам лікування раку. Ціла плеяда відомих докторів проводили власні приватні багаторічні дослідження впливу хлориду цезію на ракову клітину.

Лікування раку за допомогою хлориду цезію, вже більше трьох десятиліть стоїть на передньому краї альтернативної медицини у багатьох країнах світу (крім Росії). Це одночасно сильний і швидкодіючий метод. Однак, цей метод є настільки потужним, що людина повинна навіть не намагатися застосовувати його без консультацій і підтримки вже досвідчених в цьому питанні людей.

 

hlorid_tsezia_kupitДля хворих, у яких поширення раку в організмі набуло вже катастрофічні наслідки, і яким потрібна термінова допомога, цей протокол хлориду цезію є найефективнішим з усіх альтернативних методів лікування раку в домашніх умовах.


Деякі люди не хочуть йти на застосування хлориду цезію через побоювання токсичності. Але подивіться на це таким чином: якщо у вас шанси на виживання за допомогою ортодоксальної медицини практично дорівнюють нулю, то на сьогоднішній момент є всього лише три альтернативні методи лікування раку, які дадуть вам шанс на успіх.

Це застосування Хлориду цезія, Амігдаліна і Діхлорацетата натрію. Саме вони дають навіть термінальним хворим високий шанс на виживання!
 

Хлорид цезію в лікуванні онкології.Рак є патологічним процесом, що починається в одній клітці. Під впливом патогенних факторів здорова клітина організму перестає сприймати сигнали, які контролюють її зростання і ділення. Вона продовжує рости, безконтрольно ділячись і відтворюючи собі подібні аномальні клітини.
 

Ракові клітини мають здатність проникати в навколишні тканини і разом з потоком крові і лімфи поширюватися по організму, перешкоджаючи нормальному виконанню своїх функцій здоровими клітинами, органами і системами.


Існує безліч форм ракових пухлин, кожна з яких по-своєму впливає на людський організм. Саркоми вражають кровоносні судини, м'язову, жирову і кісткову тканину, карциноми розвиваються з клітин слизової, лімфоми виникають з імунних клітин, а згодом можуть поширюватися на віддалені частини тіла.
 

Що ж таке хлорид цезія?hlorid_tseziaЦезій - це рідкісний хімічний елемент, який представляє собою м'який лужний метал, схожий за хімічною структурою з літієм, натрієм і калієм. Хлорид цезію - це з'єднання цезію з хлором, яке також називають цезієвої сіллю соляної кислоти.

Найчастіше хлорид цезію асоціюється з протипухлинною рН-терапією і роботами Кіта Брюер, Отто Варбуга і Його Сароторі. Вони з'ясували той факт, що обов'язковими умовами для розвитку ракової клітини є:

 


Підвищення рН рівня негативно впливає на атипові клітини, зупиняючи їх зростання і ділення. Цезій - це один з найбільш високолужних хімічних елементів, має високий рівень рН і легко пропускається мембранами пухлинних клітин, підвищуючи їх лужність до критичного для виживання рівня.
 

Хлорид цезію і рак - принцип дії.Нормальна клітина починає мутувати, не отримуючи достатньої кількості кисню для трансформації глюкози в енергію шляхом окислення. Намагаючись вижити, клітина повертається до самої примітивної схеми живлення. Для підтримки своєї життєдіяльності вона переробляє глюкозу методом ферментативного розщеплення.

Молочна кислота (лактат), що виробляється цим методом, знижує лужність клітинної середовища, і руйнує певні ділянки РНК і ДНК, відповідальні за контроль над її ростом і поділом. Починається безконтрольна клітинна проліферація (розподіл). В цей же час лактат викликає інтенсивну локалізовану біль і призводить до руйнування клітинних ферментів.

 

Таким чином, рак є пухлинна маса із зовнішньою оболонкою з швидкозростаючих клітин і ядром, яке складають загиблі клітини.


Цезій є єдиним лужним елементом, здатним впливати на пухлинні клітини двома способами. По-перше, цезій знижує здатність клітини до поглинання глюкози, це призводить до її голодування і зменшення процесу ферментації. По-друге, він сприяє підвищенню рН-рівня клітинного вмісту до 8,0.

Це призводить до нейтралізації лактату і купірування больового синдрому вже через 12-24 години. Рівень рН 8,0 є смертельним для пухлинних клітин, вони гинуть за кілька днів, після чого поглинаються і виводяться організмом.

 

Хлорид Цезію прийом і дозування.

 

 

hlorid_tsezia_dozirovkaДаний опис дозування і прийому препарату Хлориду Цезію дано в ознайомлювальних цілях. У кожному конкретному випадку порядок прийому і дозування повинна призначатися лікуючим лікарем.


Повний алгоритм використання Хлориду Цезію при раку будь-якої локалізації, (крім мозку) можна розділити на два етапи.

I Етап (перші 2-3 тижні):

 

Всі ці заходи необхідні, щоб відновити органи виділення.


II Етап (тепер організм готовий).

Перші дози Цезію повинні бути ударними. Люди різні і тому дози також повинні бути різними. Починаємо з 3 грамів в день. Тобто по 1 граму три рази в день після їжі.

Якщо протягом 2-3 днів – не нудить, ні розлади стільця – збільшуємо кожен прийом на один грам. В день виходить 6 грамів. Чекаємо 2-3 дня – якщо немає перерахованих ознак, -збільшуємо ще на один грам.

Якщо з'являється нудота, блювота, розлад стільця – ви досягли своєї ударної дози. Зменшіть на один грам.

 

Ваша доза - це максимально можлива доза без нудоти і розлади.


У цей період харчування бажано вегетаріанське, але можна додати яєчні жовтки, сиру печінку і сире м'ясо. Кавові клізми 1-2 рази в день.
 

Не рекомендується - соки і будь-які очисні процедури.


Для посилення дії Цезію, і якщо Ваш організм дозволяє, можна приймати цезій всередину з Тодикампом.

Зазвичай протягом 4-5 тижнів (до трьох місяців), проявляється ефект прийому. Якщо почався розпад пухлини, або вона почала всихати-починаємо пити очисні соки, настої трав у великих кількостях, і прийом ензимів до 5 кратних доз. І набираємося терпіння.

 

П'ємо цезій до усунення всіх ознак раку.


Якщо Ви впевнені на підставі МРТ, КТ, ПЕТ, що ракові клітини знищені, продовжуємо пити препарати калію, дозу цезію зменшуємо до 0.5 гр. в день - або перейдіть на АМИГДАЛИНОВЫЙ профілактичний протокол.
 


zakazat_seichasМагазин засобів народної медицини
Екстракти Здоров'я
Протипухлиннi Препарати
Лікування онкології
Лікування травами
Фiтопрепарати купити
Пробіотикі
Тодикамп рекомендації


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!
 

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!