Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Цеоклин

Цеоклин


Унiверсальна Минеральна Добавка-СорбентБлювота Пронос Очищення організму Рани Опіки Інфекція Пухлини Шкірні захворювання Остеопороз Відновлення кісткової тканини профілактика лікування Відновлення pH організму Захворювання ШКТ Антисептик Цеоклин Минеральна Добавка-Сорбент Властивості Рекомендації Застосування купити магазин засобів народної медицини.
 

Що таке Цеоклин.

 


Мінеральна Добавка розроблена на основі природного мінералу Цеоліт, з додаванням спеціального запатентованого складу. Це дозволило поліпшити і посилити терапію, зробити її більш м'якше і комфортніше для організму.


tseclin_sostavПроникнення шкідливих речовин в організм виражається в поширенні захворювань, отриманих в результаті всесвітнього забруднення навколишнього середовища.
 

Головною причиною цього є дисмінералiоз, тобто порушення вмісту мінералів в організмі.


Спроби самолікування різними мінералами залишаються безуспішними. Організм не здатний їх прийняти на увазі того, що рецептори, що виконують ці функції, забиті шкідливими речовинами.

Вирішенням цих проблем і є мінеральна добавка-сорбент Цеоклин. Зовні вона малоприваблива, проте непоказна оболонка приховує дивовижні властивості, завдяки яким Цеоклін грає важливу роль в житті тварин.


Мінеральна добавка-сорбент Цеоклiн містить в своєму складі:
 


Мінеральна добавка-сорбент Цеоклин, володіючи сорбційними та іонообмінними властивостями, завдяки мінералам цеоліту, сорбує і виводить шкідливі речовини з організму тварин, а також забезпечує надходження в організм макро - і мікроелементів, в т. ч. кремній, який необхідний для формування основної речовини кістки і хряща.

zeoclin_zeokolin_sostavМінеральної добавка-сорбент Цеоклин містить поряд з іншими мінералами велику кількість колоїдального двоокису кремнію, співвідношення якого відповідає колоїдній системі тварин:

 


Діоксид Кремнію (мінерал кремнієвої кислоти) в коллоидальной формі є регулятором сполучної тканини, основою субстанцією якої є межклеточная матриця у вигляді рідкої сполучної тканини (золь-форма), що реалізує всі неспецифічні основні функції тварин:
 Основна субстанція міжклітинної матриці може виконувати в організмі і інші функції:

 Сірка сприяє:
 


Застосування мінеральної добавки-сорбенту Цеоклин посилює метаболічні процеси в суглобовому хрящі, що дозволяє відновити їх кількість і якість, забезпечує будівельний матеріал для хряща, бере участь у формуванні зв'язок, шкіри, кісток і сухожиль, сприяє зниженню больових симптомів при остеоартритах та збільшення рухливості суглобів.

 

consultacia_specialista

 

Мінеральна добавка-сорбент Цеоклин властивостi.
Функція іонного обміну, також, як і фізична адсорбція і хімічна сорбція Цеоклину роблять великий вплив на регуляцію мікро-і макроелементів. Їх надлишок або дефіцит, як у людини, так і у тварин призводить, як правило, до порушень регуляції і, в наслідок цього - до хвороб.


zeoclin_zeokolin_smekta_atoksilМінеральна добавка Цеоклин здатна надавати наступне позитивний вплив на організм тварини:

 


 

Мінеральна добавка Цеоклин порядок застосування.
zeoklin_zeokolin_primenenieВводять людям або тваринам індивідуальним методом, змішуючи з кормом або розвівши з водою . Застосовують щодня протягом 2-3 тижнів.
 

Після місячної перерви курс застосування Цеоклину можна повторити.


Побічних явищ і ускладнень при застосуванні Цеоклину відповідно до Інструкції не спостерігається.

Протипоказань не встановлено.


Курс лікування (мiн.): 7 днів (7 пакетів-саше).
 

Цеоклин сумісний з усіма інгредієнтами кормів, лікарськими препаратами та іншими кормовими добавками.

 

Мінеральна добавка Цеоклин заходи особистої профілактики.
При роботі з Цеоклином слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з кормовими добавками.

 

Мінеральна добавка-сорбент Цеоклин умови зберігання.
Мінеральну добавку слід зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці при температурі від 5°С до 40°С і відносній вологості не вище 75%.


Форма випуску: порошок-борошно (капсули). Не містить генно-інженерно-модифікованих продуктів.

Розфасовка: блiстер 10 капсул.

Термін зберігання: 2 роки.

 

zakazat_seichas

 

Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами

Нетрадиційна Ветеринарія  
Паразити Глисти Гельмінти Очищення  
Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!