Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Лікувальні Грязі Ректальні Вагінальні

Лікувальні Грязі Ректальні Вагінальні

 

Ректальні Вагінальнi Грязі лiкуванняМолочниця Простатит Iмпотенція Безпліддя Коліт Товстий Кишечник Гінекологія Урологія профілактика лікування Ректальні Вагінальні Лікувальні грязі Властивості Застосування купити магазин народної медицини. Чоловічі Жіночі Захворювання лікування профілактика в домашніх умовах природними екстрактами.

 

Терапевтичний вплив Лікувальних грязей.Бруд працює подібно масажу: прискорює крово - і лімфообіг, тим самим активізуючи обмін речовин. Важливу роль в процесі лікування відіграє, також, всмоктування містяться в лікувальних грязях мікроелементів і біологічно активних речовин.

Використання мулових лікувальних грязей засноване на їх високій теплоємності і біологічної активності за рахунок вмісту солей, газів і живих мікроорганізмів. Пелоїди підсилюють вироблення корисних речовин, підвищують вміст адреналіну в крові, а також стимулюють кровотворення і процеси регенерації тканин.

 

Правила застосування ректальних вагінальних грязей.
prostatit_gryazelechenieАплікатор з лікувальною гряззю Шаболатського призначений для проведення ректальних процедур. Механізм дії аплікатора заснований на лікувальних властивостях бруду Шаболатського лиману без зміни її природного складу.
 

Лікувальні грязі Шаболатського лиману відносяться до типу сульфідно-мулових грязей і є унікальним засобом у боротьбі з безліччю захворювань.


Лікувальні грязі Шаболатського лиману бактерицидні по відношенню до стрептококів, стафілококів, синьогнійних паличок. Підсилюють периферичний кровообіг, сприяє більш інтенсивному руху еритроцитів, переносу і віддачі кисню, поліпшенню оксигенації тканин і обміну речовин.

Дані лікувальні грязі знімають набряк тканини, підсилюють лімфовідтікання, покращують провідність сигналів в синапсах периферичної нервової системи і чутливість периферичних рецепторів, посилює елімінацію токсичних проміжних продуктів обміну речовин з клітин, підвищують здатність імунних клітин до захисту.
 
Показання до застосування:

 


Протипоказання застосування:
 


Спосіб застосування:
 

Перед проведенням процедури пацієнт спорожняє сечовий міхур і очищає кишечник.


rectalniye_gryaziАплікатор попередньо нагрівається в непроникній упаковці до 38-42°С. Потім 50 мл лікувальної грязі витягуються з упаковки і вводяться пацієнтові в пряму кишку.

Введення здійснюється в колінно-ліктьовий положенні пацієнта, повільно, щоб не викликати позив до дефекації.

Після введення лікувальної грязі пацієнта укладають на живіт, вкривають простирадлом або ковдрою. Через 10-20 хвилин хворий повертається на лівий бік.

Після закінчення процедури пацієнт спорожняє кишечник. У разі відсутності у пацієнта позивів на дефекацію лікувальну грязь залишають в прямій кишці до їх появи (в середньому від 30-60 хвилин до двох годин).


Процедури проводять через день або 2 дні поспіль з перервою на третій день.

Курс лікування: 12-15 процедур.

Після процедури пацієнт відпочиває 15-20 хвилин.


 

Аплікатор призначений для одноразового застосування, за винятком багаторазового аплікатора нативної грязі для термокомпрессов (грілок).consultacia_specialista

 

Пелоїдотерапія - лікування Простатиту.Ефективність лікування захворювань чоловічої статевої сфери лікувальними грязями - 96%. Використання цілющих грязей Шаболатського лиману у вигляді грязьових тампонів для лікування простатиту і захворювань чоловічої статевої системи - один з найбільш ефективних і недорогих методів лікування!
 

Простатит - поширене чоловіче захворювання, яке виникає в результаті запалення передміхурової залози. Основний фактор, що провокує запальний процес - інфекція.


Грязьові процедури лікують простатит шляхом впливу на нервові закінчення шкіри, слизової оболонки. Сигнал надходить в органи центральної нервової системи, яка у відповідь стимулює захисні реакції, що сприяють розсмоктуванню запальних вогнищ в організмі.

Часто ця напасть призводить до проблем з ерекцією. Щоб не допустити негативних наслідків, необхідно вчасно взятися за лікування простатиту. Перші ж "неприємності" в області сечостатевої системи повинні служити сигналом для звернення до лікаря. Пам'ятайте, що на початковій стадії вилікувати простатит набагато легше.

 

У традиційній медицині в якості методів лікування простатиту застосовуються лікувальні грязі, масаж простати, антибактеріальні препарати в комплексі з зміною самого способу життя пацієнта.


Грязелікування - один з небагатьох дійсно ефективних способів народного лікування простатиту. C давніх часів і до сих пір в медицині не знаходилося більш ефективного засобу. Простатит ефективно лікується під впливом пелоїдів, так само, як і інші чоловічі захворювання.

Лікування простатиту грязями в домашніх умовах є дуже ефективним методом. При зовнішньому лікуванні застосовують грязьові аплікації у вигляді трусів з мулової сульфідної грязі. Грязьові тампони зі спеціальною очищеною брудом для лікування простатиту вводяться ректально.

Перед процедурою слід спорожнити сечовий міхур і кишечник. Необхідно використовувати тонко очищений бруд в тубах зі спеціальним наконечником для зручності використання.

Імпотенція і чоловіче безпліддя - також виліковні, про це говорить великий досвід лікування в грязелікарнях. Бальнеологічні препарати допомагають побороти простатит та інші захворювання статевої сфери в домашніх умовах.


 

Протипоказання до грязелікування.
gryazelechenie_protivopokazaniaОбов'язково необхідно звернути увагу на протипоказання до грязелікуванню:
 

 

Не забувайте, що перед початком лікування простатиту народними засобами, в тому числі - грязями, необхідно проконсультуватися з лікарем.


Спеціальний пакет, наповнений подрібненою нативною лікувальною гряззю (4-х кратної очистки).

Походження: Шаболатський лиман.

Склад: Природна мінеральна сульфідно-мулова лікувальна грязь.

Термін придатності: 24 місяці (аплікатор з вичерпаним терміном придатності використанню не підлягає).

Зберігання: при температурі від +5°C до +25°С і відносній вологості повітря не більше 70%, в недоступних для дітей місцях;

Об'єм: 200 мл.

zakazat_seichas


Засоби Народної Медицини
Лікувальні Грязі Куяльницького лиману
Целюліт лікування
Шаболатський Лиман
Лікувальні Грязі

Грязьовi Маски купити

 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!