Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Антипаразитарний Збір

Антипаразитарний Збір


Лікування ГлистівГлисти Паразити Гельмінти Лікування Профілактика Очищення у дорослих і дітей Антипаразитарный Збір властивості рекомендації купити магазин засобів народної медицини. Позбутися глистів в домашніх умовах.
 

Паразитарна інфекція - чума XXI століття.Ви неважливо або навіть погано себе почуваєте протягом декількох місяців, у вас загострилися хронічні захворювання? Ви начебто нічим не хворі, але весь час відчуваєте втому? Ви в постійній депресії? Ви вважаєте, що все це симптоми стресу, і п'єте антидепресанти?
 

parasitiyНе будьте занадто безтурботні! Може бути, причина вашого стану криється набагато глибше, ніж вам видається, - ви піддалися атаці паразитів, вони проникли в ваш організм, і їм там живеться добре, чого, на жаль, не скажеш про вас.


Люди, які досягли певного рівня добробуту, можуть думати, що подібна проблема їм не загрожує. При слові паразити їм представляється існування за межею бідності, життя на смітнику, повна антисанітарія…

Але, на жаль, навіть високий рівень життя не гарантує нікому абсолютної безпеки від цих загарбників, адже мікроорганізми живуть всюди і передаються людям різними шляхами, іноді навіть через повітря.

 

Запам'ятайте, і це важливо: від інфекції не застрахований ніхто…


Найбільша помилка, яку може зробити людина, яка відчуває нездужання, біль, що припускає, що він хворий, або має якесь хронічне захворювання – - це довіритися пораді друзів і при цьому махнути рукою на лікарів, мовляв, ну що вони можуть знати?.

Наш організм-це дуже складна система. На наше самопочуття впливають тисячі факторів, і при цьому всі ми різні. Тільки досвідчений фахівець може поставити остаточний діагноз і підтвердити, що вибране вами лікування не завдасть вам шкоди.

 

Тому, перш ніж робити якісь дії, зверніться до фахівця за точним діагнозом. У цій книзі є поради, які допоможуть вам вибрати фахівця і метод дослідження.
 

Паразити - небезпека для людини.Їдять нашу їжу: багато паразитів поселяються в травному тракті і харчуються тією їжею, яку споживає їх господар, віднімаючи у нього всі корисні речовини, присутні в їжі і питво. Людина піклується про своє здоров'я, приймаючи вітаміни або харчові добавки, але вони теж перехоплюються паразитами і приносять користь їм, тоді як господар залишається ні з чим.
 

Деякі фахівці вважають, що паразити є головною причиною огрядності і ожиріння.


Труять нас отрутами: Мало того, що паразити об'їдають, вони ще й отруюють нас. Виділення паразитів токсичні. Все з'їдене і перероблене ці невдячні істоти повертають нам у вигляді отрут. Отруйні і трупи загиблих паразитів, якщо вони відразу ж не виносяться геть з організму.

При сильній заглистованности програми очищення повинні проводитися дуже обережно, особливо для дітей і ослаблених хворих, і неодмінно супроводжуватися вигнанням загиблих глистів. Саме тому програми дегельмінтизації найчастіше містять вимогу пити проносні і робити клізми.

 

Трупи загиблих глистів токсичні! Мало вбити глистів, їх потрібно негайно вивести з організму!


Деформують наше тіло і органи: довжина кишечника дорослої людини близько семи з половиною метрів. А довжина широкого лентеца, наприклад, може досягати десяти метрів і більше. Як парочці таких хлопців вміститися в кишечнику? Ясна річ, скластися, скорчитися, скорчитися якось. У тісноті, та не в образі.
 

parasitiy_opasnostТа й звичайне прикріплення глиста до слизової оболонки кишечника загрожує кровотечею і некрозом тканин - деякі паразити тримаються злегка, зате інші вчеплюються буквально намертво.


Є причинами багатьох захворювань: на жаль, люди схильні недооцінювати шкоду, яку паразити завдають їх здоров'ю, а між тим, ці непрохані гості є причиною багатьох хвороб.

Паразити здатні переміщатися по організму і завдавати шкоди різним життєво важливим органам. Черви-паразити і їх личинки буквально продірявлюють судини, порушують протираковий захист.

 

Багато вчених стверджують, що паразити можуть бути причиною раку!


Головна ж небезпека паразитів полягає в тому, що вони перевантажують імунну систему, знижуючи здатність організму чинити опір інфекціям. І це, на жаль, не повний перелік проблем, які нам несуть паразити.
 

Протипаразитарне лікування допомагає позбутися від хвороб, роками не піддавалися лікуванню.


Згубно діють на наш характер, змінюють світосприйняття: дратівливість, депресія, постійна втома, невдоволення життям – все це наслідки зараження паразитами. Паразити змінюють характер людини, руйнують його відносини з близькими, вносять розлад у відносини подружжя і батьків з дітьми, друзів і колег.

Більш того, паразити можуть визначати світогляд і художні смаки людини. Як встановили американські дослідники, наявність деяких різновидів гельмінтів може повністю змінити уявлення людини про прекрасне.


 

consultacia_specialista

 

Антипаразитарний Збір властивостi.Протягом сотень років наші предки успішно використовували лікарські збори трав, в тому числі для знищення паразитів і для виведення їх з організму.

Антипаразитарний збір за своїм складом яляется універсальним і володіє вираженим протипаразитарний, антибактеріальним і жовчогінною дією. Ефективний відносно статевозрілих і особистісних форм гельмінтів в тонкому і товстому кишечнику, найпростіших та деяких грибків.
 

Антипаразитарний Збір слад.


antiparazitarniy_zbor_NaNoДля виготовлення даного Екстракту були застосовані новітні Нано технологічні процеси екстрагування, з використанням ультразвукової стабілізацією продукту, яка дозволяє зберігати його цілющі властивості тривалий час.
 

Екстракт в своєму складі не містить: ні алкоголю, ні цукру! Це дає можливість його застосування більшій кількості людей, які потребують терапії.
 


Застосування:

Приймати по 15-20 крапель в залежності від ступеня захворювання (розсмоктувати, розбавляти або запивати водою) 3 рази на день з їжею.

Під час лікування має сенс перейти на вегетаріанську дієту, виключивши з раціону м'ясо на весь період. Дотримуючись подібну дієту, ви підірвете сили паразита, він послабить свою хватку, і його легше буде видалити.


Протипоказання:

 


Увага:

При масовій загибелі паразитів, можливий розвиток інтоксикації. Щоб цього уникнути, рекомендується приймати сорбенти (білу глину, Цеоклін і т. д.).


Термiн придатностi: 2 роки.

Об'єм: 50 мл.

zakazat_seichas


Засоби Народної Медицини
Очищення Омолодження Організму
Сибірська Чистка
Глисти Очищення
Антипаразитарная Настоянка
Пробіотики


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!