Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Абрикосові Кісточки

Абрикосові Кісточки


Екстракт Абрикосових Кісточок


Онкологія Рак Глисти Бронхiт лікування профiлактика Екстракт Абрикосових Кісточок Амігдалин Вітаміни b17 Користь Властивості Застосування купити магазин засобів народної медицини. Профілактика Раку в домашніх умовах народними екстрактами.
 

Абрикосові кісточки гіркі.Згідно з результатами недавнього дослідження активні речовини абрикосових кісточок мають протиракові властивості і покращують детоксикацію організму. Відомо, що зерна абрикосових кісточок зовні схожі на мигдаль. Свіжі абрикосові зерна-білі, а при висиханні стають світло-коричневого кольору.


abricosoviye_kostochki_gorkieАбрикосовi зерна містять:

 


Масло абрикосових кісточок може бути використано як для приготування їжі, так і в косметології (масло для тіла, крем для обличчя, бальзам для губ, ефірне масло та ін.) самі ядра використовуються в різних харчових продуктах, наприклад у випічці або абрикосових джемах.

Крiм того, масло абрикосових кісточок містить велику кількість незамінних жирних кислот, які необхідні для здоров'я людини, але не синтезуються людським організмом і тому повинні надходити через продукти харчування або харчові добавки.

 

Вчені виявили в олії абрикосових кісточок два основних типи незамінних жирних кислот-лінолеву (Омега-6) і альфа-ліноленову (Омега-3).


Варто відзначити, що ліноленова кислота відіграє важливу роль в нормальній роботі мозку, а також зростанні і розвитку організму в цілому. Жирні кислоти стимулюють ріст шкіри і волосся, регулюють обмін речовин, підтримують здоров'я кісток і репродуктивної системи.

Однак вчені попереджають, що певна сполука - амігдалін, що міститься в абрикосових кісточках, може в організмі перетворюватися в ціанід в такій кількості, яка здатна несприятливо відбитися на здоров'ї людини.

При надмірному вживанні насіння абрикоса існує високий ризик отруєння ціанідом. Дослідження показали, що 0,5-3,5 мг ціаніду на кілограм маси тіла може бути потенційно летальним.

 

Деякі фахівці вважають, що амігдалін, який міститься в абрикосових кісточках, здатний атакувати ракові клітини і тим самим впливати на зниження ризику розвитку онкологічної патології.


amygdalin_v_productahАмігдалін міститься не тільки в абрикосових кісточках. Він також виявлений і в інших плодах, включаючи кісточки яблук, вишень, слив і персика. Амігдалін також можна визначити в таких рослинах, як конюшина, сорго і боби.
 

Передбачається, що вживання 50-60 абрикосових зерен може зумовити появу смертельної дози ціаніду. Однак отруєння ціанідами можливо і при набагато більш низьких рівнях вживання цих кісточок.


Згідно з рекомендаціями Європейського агентства з безпеки харчових продуктів (European Food Safety Authority) вживання до 3 насіння невеликих абрикосових кісточок або 1 великий є безпечним, в той час як 1 маленьке ядро може бути токсичним для дитини у віці до 5 років.
 

Амігдалин Лаетріл Вітамін В17 міститься практично у всіх ягодах, произростающих в лісі - суниці, журавлині і інших.consultacia_specialista

 

Екстракт Абрикосових кісточок склад.

 

exstract_abricosoviyh_kostochekЗа своєю суттю, Екстракт Абрикосових кiсточок є найчистішим продуктом, без добавок і наповнювачів, що застосовуються у виробництві капсул і таблеток.
 

Екстракт Абрикосових кiсточок в своєму складі не містить: ні алкоголю, ні цукру! Це дає можливість його застосування більшій кількості людей, які потребують терапії раку.


Для виготовлення даного Екстракту були застосовані новітні Нано технологічні процеси екстрагування, з використанням ультразвукової стабілізацією продукту, яка дозволяє зберігати його цілющі властивості тривалий час.


Екстракт Абрикосових Кiсточок склад:

 


Форма випуску: рідкий екстракт.

 

Екстракт Абрикосових кісточок застосування.Ядро кісточки абрикоса, яке ховається за шкаралупою, містить цілий комплекс цінних речовин і володіє своєрідним, але не відразливим смаком.
 

Особливо корисні ядра кісточок дикого абрикоса (їх ще називають гіркими ядрами). В першу чергу ядро абрикоса - це натуральне глистогінний і протипаразитний засіб.


Також, воно містить речовини, які позитивно впливають на серцево-судинну систему. Це хороше джерело заліза, калію і фосфору. Але головний лікувальний інгредієнт цього продукту - це вітамін В17, більш відомий, як амігдалін.
 

amygdalin_b17Амігдалін - це сполука, яка має чотири молекули: дві з них є молекулами глюкози, дві інші - молекулами ціаніду і бензальдегіду. Останні дві молекули мають унікальні метаболічні властивості.


Корисні властивості Екстракту гіркого абрикоса:
 

З метою проведення профілактики онкозахворювань, необхідно приймати по 10 Екрасту Абрикосових кiсточок щодня.


В період прийому Екстракту Абрикосових кісточок, потрібно обов'язково приймати ферменти, для нормалізації роботи підшлункової залози: креон, панкреатин, вобензим або ж - з'їдати 1/2 ананаса в день.
 

Для того, щоб лікувальний ефект був сильніший, прийом Екстракту Абрикосових гірких кісточок рекомендується поєднати з прийомом інших кісточок, таких, як: гіркий мигдаль, слива, яблуко, синій виноград або, взимку - кісточки заморожених вишень.


Дозування: по 15-20 крапель 3 рази на день, розсмоктуючи або додаючи у воду, сік, компот, фітококтейлі, теплий чай (нижче 60 град С) до їжі.

Термін зберігання: 2 роки.

Об'єм: 50 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини 
Протипухлинні препарати купити 
Лікування фітопрепаратами
Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!