Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Екстракт Вiдродження

Екстракт Вiдродження


Терапія РакуЦукровий діабет Панкреатит Онкологія Аденокарцинома Простатит Лейкемія Рак молочної залози Рак шлунка Рак легенів Рак товстої кишки лікування профілактика протипухлинний Рослинний Екстракт Відродження Властивості Рекомендації купити магазин засобів народної медицини. Полісахариди Бета-глюкани Hispolon профілактика лікування Онкології в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Рослинні Екстракти у Онкологii.Природа, як нескінченний скарб хемотипов і фармакофоров буде продовжувати відігравати важливу роль у відкритті ліків. Натуральні продукти (НПЗ), такі, як рослинні і грибкові метаболіти, в останні роки стали лідерами в розробці ліків завдяки їх ефективності, безпеки і селективності.

coolhealth_NaNoОстаннім часом значне місце в процесі терапії багатьох захворювань людини стали займати Природні Екстракти, завдяки своїм біологічно активним властивостям в силу, як особливостей рослинної сировини, так і технології екстракції.

 

Одним з представників даної категорії натуральних препаратів є нова розробка - Екстракт ВIДРОДЖЕННЯ.


Він є вінцем багатьох експериментів і досліджень, останніх розробок Hispolon - C12H12O4, який заявив про свій реальний статус застосування, в області терапії онкологічних захворювань натуральними природними препаратами.
 

 Екстракт Вiдродження.Поштовхом для створення Екстракту Вiдродження послужили результати досліджень і експериментів, що проводяться вченими різних країн: Китаю, Японії та Франції, з вивчення терапевтичної дії активної речовини Hispolon, що міститься в природних рослинних матеріалах і його подальшого застосування в терапії онкозахворювань.

Екстракт 
ВIДРОДЖЕННЯ виготовлений з рідкісної природної сировини, дуже багатої вуглеводами і полісахаридами (45%). Особливу цінність мають речовини з протипухлинними властивостями. Зокрема, полісахариди бета-глюкани, що містяться в клітинних стінках сировинного продукту.

Рослинні тритерпеноїди, підвищують протипухлинний імунітет, руйнують ракові клітини і запускають процес їх природної загибелі (апоптоз). До складу сировинного продукту входять, також, Hispolon і сатирилпірон, що перешкоджають росту пухлин. Для загального оздоровлення організму корисні і містяться в ньому вітаміни групи в, мікро - і макроелементи (сірка, йод, мідь, фосфор).

За своєю суттю, Екстракт Вiдродження є найчистішим продуктом, без добавок і наповнювачів, що застосовуються у виробництві капсул і таблеток, таких, як желатин, крохмаль, МКЦ і ін. Крім того, в стандартизованих екстрактах концентрації 30% і більше відсутній хітин, який не розчиняється і не засвоюється людським організмом і є по суті баластом (шлаком) в дешевих екстрактах.ekstrakt_vozrozhdenie_NaNoЕкстракт Вiдродження склад:

 


Форма випуску: рідкий екстракт.

 

Екстракт ВIДРОДЖЕННЯ в своєму складі не містить: ні алкоголю, ні цукру! Це дає можливість його застосування більшій кількості людей, які потребують терапії раку.


Для виготовлення даного Екстракту були застосовані новітні Нано технологічні процеси екстрагування, з використанням ультразвукової стабілізацією продукту, яка дозволяє зберігати його цілющі властивості тривалий час.

Вся вищевказана інформація дуже важлива, оскільки людина не володіє нею купує неякісну продукцію, не отримуючи належного лікування цукрового діабету, раку і гепатиту, і витративши час і кошти, розчаровується в екстрактах, не отримуючи того, чого очікував, не кажучи вже про втрачений шанс на одужання.

 

 Екстракт Вiдродження властивості.Дослідженнями властивостей сировини, для виготовлення Екстракту Вiдродження, займалися вчені різних країн. Китайські дослідники Донг Ю, Цінсян Юань, Фей-Фей Ван та ін.за результатами останніх досліджень, виділили з даної сировини 11 сполук.


Їх структури були ідентифіковані, як:

 


Цитотоксичну активність сполук 1-11 перевіряли на 41 штамі пухлинних клітин людини. З'єднання 2-4 проявляють значну цитотоксичну активність відносно ліній клітин гострого мієлоїдного лейкозу NOMO - 1 і SKM-1, з'єднання 7 показало протипухлинну активність проти лінії клітин раку легенів людини H526, лінії клітин раку передміхурової залози DU145 і лінії клітин еритролейкемію HEL. Всі сполуки не чинили токсичної дії на нормальні клітини.
 

HispolonHispolon - це поліфенольна сполука, яка є основним компонентом використовуваної сировини, має протипухлинну, протидіабетичну, антиоксидантну, противірусну та протизапальну активність.


Він бореться з раком шляхом індукції апоптозу, зупинки клітинного циклу і інгібування метастазування, націлюючись на різні клітинні сигнальні шляхи, включаючи PI3K/Akt, MAPK і NF-kB.

Hispolon надає нові можливості для фармакологічних застосувань, а його вуглецевий скелет з стірілпірону може служити привабливою основою для розробки ліків, в якості потужного багатоцільового препарату в найближчому майбутньому.

Також, були виділені активні речовини сировини, що впливають на ракові клітини:

 


 

consultacia_specialista 


Екстракт
Вiдродження застосування.


 


Рослинні екстракти, що містять в своєму складі елементи поліфенольної сполуки Hispolon, можуть бути використані для придушення наступних видів онкології:


Hisploln_Cancer

Можна зробити висновок, що сировина, що використовується при виготовленні Екстракту ВIДРОДЖЕННЯ, може бути потенційним терапевтичним засобом природного походження, для профілактики і лікування раку, оскільки він індукує апоптоз (загибель) ракових клітин.
 

Натуральний Екстракт Вiдродження протипоказання.Не рекомендується давати екстракт дітям до 12 років і жінкам в період вагітності і лактації. Від прийому слід відмовитися при індивідуальній непереносимості і алергії на компоненти препарату.


Доза прийому: приймати екстракт по 15-20 крапель 2 рази на день до або під час їжі. Тривалість профілактичного і загальнооздоровчого курсу: 3-4 тижні.

При наявності злоякісних утворень дозування і тривалість прийому збільшуються. Але призначати курс повинен тільки лікар, з урахуванням типу захворювання і його стадії.

Умови зберігання: Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

Термін зберігання: 2 роки.

Об'єм: 50 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини 
Протипухлинні препарати купити 
Лікування фітопрепаратами
Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!