Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

ММС

ММС


ММС лікування

 

Грип Застуда Герпес Псоріаз Онкологія Кандидоз лікування профілактика препарат ММС Властивості Рекомендації Застосування Протокол купити магазин засобів народної медицини. Підвищення імунітету в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

ММС що це таке.ММС (Miracle Mineral System) - це унікальна хімічна речовина, що отримується з з'єднання Хлориту натрію з Лимоною кислотою, в результаті цього з'єднання виділяється Діоксид хлору, який має здатність проникати в організм знищувати хвороботворні патогенні мікроорганізми і абсолютно не чіпати нічого іншого.


Виняток - ММС також знищує в організмі з'єднання важких металів і багато видів отрут.


ММС в кількості, необхідній для знищення патогенних мікроорганізмів, може переміщуватися через шлунок, кров і різні органи і воно не викликає ніякої реакції чи пошкоджень будь-якого типу. Воно не впливає на корисні бактерії. Причина цієї унікальної здатності в тому, що хімічна речовина ММС це дуже слабкий окислювач з окислювальним потенціалом плюс 0,95 вольт.
 

okislitelniy_potentcialОрганізм, також має позитивний окислювальний потенціал і позитивні заряди відкидають один одного. ММС в основі нейтральний для організму, корисних бактерій і медичних ліків.


Позитивний заряд організму набагато слабкіше, ніж заряд у ММС і таким чином час від часу може відбуватися випадкове зіткнення. Воно могло б зруйнувати клітку, але його не достатньо щоб зробити такий вплив. ММС набагато слабший окислювач, ніж кисень і таким чином, не може зробити навіть такої шкоди, як від кисню.
 

Кажучи мовою хімії, в організмі немає нічого такого, що може бути окислена хімічним елементом ММС при таких слабких концентраціях, які використовуються. Слабкі концентрації це менше 0,018%.


Весь організм генерує близько одного літра слизу кожен день, яка покриває весь організм зсередини, заважаючи патогенів та інших мікроорганізмів потрапляти в органи тіла. Згідно з лабораторними експериментами, дуже низька концентрація ММС не проникає через слиз.

Єдина дія, яку ММС може робити в організмі - це перемагати хвороби. MMS використовується імунною системою, яка вбиває патогени, і викликає смерть вірусів, позбавляючи їх здатності створювати певні протеїни.

Організм сам виробляє таку ж хімічну речовину з-за його унікальних характеристик і використовує його вже сотні тисяч років. Воно може вбивати патогени будь-яких видів і залишатися в організмі, не завдаючи шкоди. Однак, із-за того, що для його виробництва потрібно енергія і він може залишатися в організмі тільки 1-1,5 години, перш ніж зруйнується, організму часто його не вистачає.
 

ММС поставляє в організм додаткові запаси цієї хімічної речовини і таким чином імунна система має його в достатку і використовує в міру потреби.


Після 1-1,5 години доза ММС в організмі перетворюється в пару зерен столової солі. Цієї кількості солі не достатньо, щоб впливати навіть на без сольову дієту або навіть, щоб взагалі звертати на це увагу. Також, в організмі залишається пару атомів кисню з випущеними зарядами, які просто стають частиною води або вуглекислого газу.
 

ММС - Діоксид хлору.Хімікат (мінерал), утворений ММС - це Діоксид хлору. Зараз будь ласка не морочитися щодо того, що це означає Щось з Хлором. Це не більш близький родич хлору, ніж їдальня сіль, яка як Ви знаєте, зроблена з хлору. Більше 80 років Діоксид хлору використовувався для очищення води і продавався в хімічній формі в магазинах здорового харчування у формі хлориту натрію, який відомий ще, як стабілізований кисень.

Хлорит натрію знаходиться в натуральному мінеральному стані в багатьох місцях світу, однак, зазвичай дешевше його зробити, ніж його добувати. Він все ще розглядається, як мінерал, так як фактично що завгодно, що не тваринного або рослинного походження є мінералом.
 

mms_atomПам'ятайте, що Хлорит натрію і столова сіль звучать майже однаково. Хлорид натрію це столова сіль. Зверніть увагу на останню букву слів хлорит і хлорид.


Є деякі розбіжності щодо концепту, що організм виробляє Діоксид хлору. Були заяви, що організм виробляє, а також були заяви, що він не виробляє Діоксид хлору. Однак, Діоксид хлору часто фіксується в організмі, який не мав доступу до жодного відомого джерела. Це залишається точкою спору, так як хвороби знищуються саме коли ММС (діоксид хлору) потрапляє в організм.
 

ММС склад.До складу двокомпонентного препарату ММС входять наступні складові:
 


Суміш з цих двох компонентів - ефективний препарат у боротьбі з патологічними мікроорганізмами, вірусами, грибками і цвіллю не тільки в м'яких, але і в твердих тканинах організму і в головному мозку.

Для отримання активного агента використовується Хлорит натрію (NaClO2) флакон №1, який активується, тобто змішується в однаковій пропорції з рідиною з флакона №2 – натуральна лимонна кислота.
 

ММС хімічна дія.Найефективніший кілер патогенів (хвороботворних мікроорганізмів, вірусів, цвілі, паразитів і інших хвороботворних мікроорганізмів, який відомий людині - це Діоксид хлору. Ні газ, ні потужні промислові кислоти, ні пестициди і ніякий інший хімікат не вбиває патогени так добре, як Діоксид хлору. Він один з небагатьох речей, які здатні вбити навіть сибірську виразку.
 

mms_deystvieЦе хімічна речовина тепер, нарешті, використовується і в людському організмі, для знищення хвороб, з допомогою застосування ММС (хімічна формула - ClO2).


ClO2, також, є одним з двох найбільш потужних кілерів, які виробляє людська імунна система, для знищення хвороб, якщо клітини вбивці ослабли і в разі потрапляння різних отрут. Деякі вчені вірять в це, а деякі ні.
 

Це ще до кінця не доведено, але Всесвітня Організація Здоров'я має інформацію вказує що ClO2 знайдений в органах тіла. Єдиний спосіб як він міг туди потрапити це те, що він був проведений самим організмом.
 

Діоксид Хлору вбиває Віруси.Говорячи хімічною мовою, перше, що ви повинні зрозуміти про ClO2 це те, що він відрізняється від хлору і столової солі. Столова сіль і діоксид хлору обидва містять хлор, але ніщо з них не є отруйним поки це використовувати в людському організмі належним чином.

Ви, можливо, вже знаєте, що в природі існує декілька натуральних речовин, які можуть знищувати віруси, але такої речі, як вироблений антивірус не існує. Не існує ліків, які вбивають віруси. Коли ви йдете в лікарню з вірусною пневмонією, то вам там нічого не дадуть такого, щоб воно змогло б вбити віруси. Вони зазвичай дають антибактеріальні для бактерій, які можуть асоціюватися у них з вірусом, але у них немає антивірусу.

Діоксид хлору це один з декількох відомих мінералів (деякі називають це хімічною речовиною, але фактично це також і мінерал), які вбивають віруси і всі інші відомі патогени на підлозі в госпіталях, на бойнях, у воді, на овочевих фермах, у центрах поширення їжі, а зараз - навіть в тілі людини.

Більш 70-ти років Діоксид хлору використовувався постачальниками води для знищення патогенів без нанесення шкоди корисним бактеріям. Цей унікальний хімікат має характеристики, які виокремлюють його з усіх інших хімікатів, коли справа доходить до знищення всіх видів хвороботворних мікроорганізмів.

При використанні в терапевтичних кількостях, він жодним чином не шкодить організму людини, і не впливає на корисні бактерії в організмі.
 

ММС окислювальний потенціал.З метою зрозуміти характеристики ClO2, спочатку потрібно зрозуміти основи хімії. Окислення це механізм, за допомогою якого більшість патогенів в людському організмі знищуються. Кисень всього лише один з багатьох окислювачів використовуваних в організмі.

Окислення може, також, і зробити певний збиток в наших системах.

Сила окислення окислювача вимірюється в електричному потенціалі, зазвичай в мілівольтах. З окислювачів які були використані в організмі людини:
 


mms_kislorodЗауважте, що Діоксид хлору має найнижчий окислювальний потенціал з усіх. Кожен окислювач відомий не тільки за те що він вміє окислювати, але і також тим що він не може окислювати. Ця характеристика визначається окислювальним потенціалом.

Людський організм був створений з урахуванням кисню, так як кисень має найкращий окислювальний потенціал для підтримки життя. Він окисляє велику кількість елементів, але не має потенціалу окислити такі елементи як корисні бактерії в шлунку.

Але кисень при певних умовах робить шкоду організму. Якщо дихати чистим киснем занадто довго, він зашкодить наші легені. Або якщо занадто довго залишатися в гіпербаричній камері (камера з киснем під тиском), збиток може бути завдано багатьом частинам організму.
 

Вже давно відомо, що кисень викликає старіння і що тіло виробляє антиоксиданти, щоб допомогти запобігти це. Багато компаній продають антиоксиданти в пігулках, щоб допомогти запобігти шкоди який завдає кисень.


З іншого боку, як згадано вище, ClO2 має окислювальний потенціал тільки 950 мілівольт. Він не може окислити нічого в нашій крові, клітинах чи тканинах або в клітинах будь-якої структури організму. Звичайно, як і будь-яка інша речовина, така як вода або сіль, якщо ClO2 використовувати в занадто великих кількостях, він може завдати шкоди. Однак:

Кількість ClO2 використовуваного для знищення хвороб в організмі більш ніж в 100 разів менше, ніж кількість необхідне, щоб завдати шкоди організму.
 

ММС застосування..ММС (Miracle Mineral Solution) легко справляється з такими захворюваннями, як:
 


ММС активний відносно Proteus vulgaris, Pseudomonas aeruginosa, палички Фрідлендера, Escherichia coli, Shigella dysenteria, Shigella flexneri, Shigella boydii, Shigella sonnei, Salmonella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., патогенних анаеробів (Clostridium perfringens). Діє на штами бактерій, стійких до інших протимікробних лікарських засобів, включаючи антибіотики та ін. вже не раз вступав у битву.
 

mmsММС в більшості випадків виходив переможцем! Чому в більшості, а не у всіх?

 

Тому, що багато людей не звикли терпляче працювати над своїм здоров'ям, а хотіли швидкого результату. Роками, а то й десятиліттями, накопичуючи сміття в організмі і ставши інкубатором для розмноження гельмінтів, вони хотіли за тиждень оздоровитися!

Вони приймали велику дозу препарату, чим здатний засвоїти організм. Печінка не справлялася з великим виходом токсинів і відбувався несанкціонований викид, по просту пронос. З'являлося відторгнення організму до препарату і пацієнт припиняв прийом. Хоча багато побічні захворювання: алергія, свербіж, грип та ін не помітно для пацієнта йшли.

При вірусних захворюваннях (Грип) препарат необхідно приймати за наступною схемою: Перший прийом 1 крапля на півсклянки води, наступні, додавати по одній краплі щогодини, розводячи вже в склянці води! При появі нудоти або немоготи, припинити прийом. Відновити через 3 години. Під час перерви потрібно буде випити розчин соди (0,5 ч. л. на склянку води) і з'їсти яблуко або будь-який інший продукт містить вітамін С.

Вітамін С нейтралізує дію діоксиду Хлору. Продовжити прийом з кількістю крапель на одну менше після останнього прийому. Процедуру повторювати 1-2 дні.

 

consultacia_specialista

 

ММС загальна процедурна інформація.Коли ви приймаєте ММС і відчуваєте себе гірше, значить щось не правильно. ММС не погіршує самопочуття. Воно навпаки, повинен допомогти вам відчути себе краще.
 

Якщо ви відчуваєте нудоту, діарею, сильну втому, сильний головний біль або ваше початковий стан погіршився, значить щось не правильно.


Просто візьміть трохи менше ММС, але не зупиняйтеся. Це допоможе в 99 випадків з 100, але не у всіх.
 

Якщо ви знизили прийом вашого ММС на 50% і це не допомогло, значить спробуйте знизити ще більше.


Якщо це не допомогло, то повністю перестаньте приймати ММС. Зачекайте, поки ви не почнете відчувати себе також, як до прийому MMS. Потім почніть заново, але з набагато меншої дози.

Якщо це не працює-значить ще щось не так.


Приклад того, що може бути не правильним:
 

Тому, пам'ятайте, ММС допомагає людям відчувати себе краще – не гірше.


І якщо ви відчуваєте себе гірше, коли приймаєте ММС, то щось не правильно, просто ви про це не знаєте. Обчисліть, що це, вирішіть це, а потім поверніться до вживання MMS. У моєму випадку, там було тільки одна проблема і вона зважилася, коли я збільшив споживання кисню.

Іноді люди мають багато проблем зі здоров'ям одночасно, і ММС не завжди може допомогти в лікуванні їх усіх.
 

ММС особливості прийому.
mms_primenenieПам'ятайте – кожен раз, коли здається, що пацієнтові гірше або він реагує на ММС діареєю, блювотою, нудотою або понад втомою – знизьте дозу. Чи зупиніться, поки реакція не пройде, а потім почніть заново, але в менших дозах. Ніколи не думайте, що це нормально-продовжувати споживання ММС, коли людина відчуває себе гірше.

Припиніть і чекайте поки він не повернеться до того стану, який був на початку лікування, а потім знову почніть прийом ММС:
 

Неприємний смак ММС важко перебити, просто запиваючи його водою.


Тому запивайте дозу ММС морсами або соками, які не містять вітамін С (E 300), томатним соком або домашнім квасом нарешті. Після того, як ви перебили неприємний присмак, не забувайте випити достатню кількість води.
 

Уникайте всіх форм вітаміну С протягом двох годин до і після використання ММС.


Замість води Ви можете використовувати фруктові соки або ягідні морси, АЛЕ! без додавання вітаміну С. В магазинних соках додано Аскорбінова кислота - вітамін С (застосовується в харчовій промисловості в якості антиоксиданту Е300, запобігає окисленню продукту), яка знижує ефективність дії ММЅ до 70%.

При сильній нудоті, прийміть безпечну дозу аскорбінової кислоти (Вітамін С) або випийте склянку води, розведеної з двома чайними ложками харчової соди, це допоможе нейтралізувати виробництво ClO2.

Примітка: якщо Ви відчуваєте діарею (пронос) або блювоту - це не погана ознака. Тіло просто викидає отрути і очищає себе. Вам не потрібно приймати ніяких ліків від цього проносу. Він не буде довго тривати. Тіло просто вичищається, і це не викликано бактерією або вірусом. Коли піде отрута-пронос припиниться.

Застосування в малих дозах ефективніше, ніж великими; вранці і ввечері. Доведено, що малі дози прийняті часто, до одного разу на годину, більш ефективні, ніж велика доза один або два рази на день. Безперервна циркуляція ClO2 запобігає перегрупуванню і відтворення патогенних мікроорганізмів.

Для ефективного використання властивостей MMS, необхідно випити суміш ММС і активатора відразу після додавання води або соку. Якщо тримати розчин відкритим в теплі і тривалий час, то це не стане шкідливим для організму, але його ефективність знизиться.
 

ММС протипоказання.  

 

Не рекомендується приймати орально мінеральну речовину ММС, при виразці шлунка.


Посуд для розчину використовуйте скляну, фарфорову або пластикову. Не використовуйте посуд з металу або нержавіючої сталі.

Зберігати в недоступному для дітей місці. Берегти від прямих сонячних променів. При попаданні на шкіру або в очі, промийте це місце прохолодною водою.

Попередження при прийомі ММС:
 


dioxid_hloraПримітка: елемент "Хлор" міститься і в Діоксиді хлору і в кухонної солі але, Діоксид хлору (CLO2) речовина, абсолютно відмінне від звичайного побутового відбілювача.

Діоксид хлору не викликає раку, він має дивовижну здатність руйнувати (шляхом окислення) хвороботворні мікроорганізми, які можуть бути на або в людському тілі.

З-за своєї хімічної природи, Діоксид хлор знищує ці мікроорганізми, не залишаючи нічого, крім простої кухонної солі, звільнених атомів кисню і мертвих мікроорганізмів, які організм може легко вивести з системи.

ММС функціонує, як понад підсилювач імунної системи, це не означає що воно лікує певну хворобу, швидше воно покращує імунну систему до такого ступеня, що вона сама справляється з більшістю хвороб протягом 24-х годин.
 

Коли ММС приймається правильно, імунна система може використовувати його для вбивства тільки тих мікроорганізмів, бактерій і вірусів, які шкідливі для організму.

 

zakazat_seichas
 

Засоби Народної Медицини
Лікування Фітопрепаратами
Очищення Органiзму
Лікування Настоянками
Лікування Сиропами
Лікування Маслами
Лікування Квасами
Лікування Соками
Лікування Онкології
Лікування Хвороб
Лікування Травами


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!
 

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!