Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Антипаразитарна Настоянка

Антипаразитарна Настоянка


Засіб від ГлистівГельмінти Лікування Профілактика Очищення у дорослих і дітей Антипаразитарная Настоянка Гельмосан властивості рекомендації купити магазин засобів народної медицини. Позбутися гельмінтiв народними засобами.
 

Антипаразитарна Настоянка Гельмосан властивостi.Володіє вираженим протипаразитарною дією, ефективна проти статевозрілих і личиностных форм гельмінтів в тонкому і в тонкому кишечнику, таких як гострики, аскариди, волосоголовець, нематода, вугриця кишкова, лямблії, токсокара, лентицы і т. д.
 

Антипаразитарна Настоянка Гельмосан застосування.


Повечеряти не пізніше 19 годин овочевим салатом або рысовой кашею. Встати в 2 години ночі, підігріти і випити стоячи 200 гр. препарату. Через 15 хв. выпипить 30 гр. підігрітої касторової олії та лягти спати.

Вранці 2-3 рази буде рідкий стілець, в якому можна побачити залишки зруйнованих паразитiв: довгі тяжі слизу, невеличкі червоні або чорні точки, тонкі білі або коричневі нитки, грудочки, що нагадують смажену цибулю та інше.

 

Процедуру необхідно продовжувати, поки в ранковому стільці будуть тільки чисті калові маси без домішки слизу.


Протипоказання.
 


Увага.

Препарат містить алкоголь (коньяк) і цукор. При масовій загибелі паразитів, можливий розвиток інтоксикації. Щоб цього уникнути, рекомендується приймати сорбенти (білу глину і т. д.) чи, відвар вівса.

 

zakazat_seichas


Засоби Народної Медицини
Очищення Омолодження Організму
Сибірська Чистка
Глисти Очищення
Антипаразитарный Збір
Пробіотики


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!