Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Сік Обліпихи

Сік Обліпихи


Обліпиха Сироп плодівСклероз Катаракта Глаукома Геморой Кольпіт Захворювання шкіри лікування профілактика Обліпиховий Сироп Властивості Рекомендації застосування купити магазин засобів народної медицини. Гіпертонія Епілепсія лікування в домашніх умовах екстрактами здоров'я.


Обліпиху можна сміливо назвати ягодою здоров'я, бо вона віртуозно вирішує всі проблеми з самопочуттям і є чемпіоном за вмістом корисних речовин. Рецепти на її основі, соки і масла зцілюють всі болячки організму, всякий раз, блискуче справляючись з поставленими завданнями.

 

І якщо ягоди не зовсім приємно вживати в їжу через їх кислуватого смаку, то Обліпиховий Сироп хочеться пити знову і знову. До того ж, він вважається мультивітамінним, так як включає всі необхідні організму елементи.


Сироп Обліпихи властивості і застосування.Вхідні до складу Обліпихи цінні кислоти являють собою її основну лікарську основу. Так, урсуловая кислота наділена сильними загоюють і протизапальними якостями, що робить продукт незамінним при лікуванні виразок, ерозій, запалень і уражень шкіри. Саме урсулова кислота полегшує симптоми хвороби Аддісона (захворювання надниркових залоз).


oblepihoviy_sokОбліпиховий Сироп склад:

 


Обліпиховий Сироп володіє:
 


Обліпиховий Сироп застосовується для лікування і профілактики таких захворювань:
 

 

Сироп Обліпихи протипоказання.oblepiha_protivipokazaniaОбліпиховий Сироп не можна приймати при iндивідуальна непереносимості обліпихи і виготовлених з неї препаратів, а також, при:
 


Плоди і Сироп з них протипоказані при лікуванні виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, так як містять в собі багато органічних кислот, що підвищують секрецію шлункового соку. Обліпиха протипоказана і при гіперацидному гастриті.
 

Свіжі плоди і Сироп плодів Обліпихи підвищують кислотність сечі, тому протипоказані хворим на сечокам'яну хворобу.


Застосування: по 2 чайних ложки 3 рази на день перед їжею.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 200 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами

Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!