Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Шабельника Настоянка

Шабельника Настоянка


Лікування Шабельником


Суглоби Артрит Артроз Остеохондроз Подагра Радикуліт Онкологія Запалення легенів лікування профілактика Настоянка Шабельника Властивості Рекомендації Застосування купити магазин засобів народної медицини. Очищення Суглобів Відновлення хрящових тканин і шкірного покриву в домашніх умовах екстрактами здоров'я.
 

Шабельник.Шабельник Болотний - лікарська рослина з родини розових, який повсюдно зустрічається в нашій країні. Шабельник представляє з себе напівчагарник, стебло якого галузиться і має червоно-коричневий відтінок висотою до метра, але, також, і стелитися і по землі.

Листя Шабельника Болотного мають пір'ясту форму і складаються з 5 або 7 подовжених частин, які зазубренны по краях. Шабельник в народі именнуется як "болотяна перстач" і "декоп".

 

Шабельник Болотний властивості.sabelnik_korniГоловною особливістю Шабельника Болотного є його кореневища, яке відрізняється великим розміром, широкою розгалуженістю і великою міцністю. Коріння Шабельника здатні мати довжину до декількох метрів, утворюючи при цьому міцні переплетення між собою і формуючи своєрідну "подушку", в якій можуть виростати інші трави.

У своєму складі Шабельник містить такі біологічно цінні складові, як терпеноїди та феноли:

 


В кореневище сабельниках приутствуют ефірні масла - 5%, дубильні речовини, каротин, флавоноїди. У ньому також містяться натуральні органічні кислоти, в тому числі ізовалеріанова і ізомасляна.

Листя і стебла рослини, крім багатьох мікроелементів, містять вітамін С, завдяки чому витяжка, виготовлена на основі Шабельнику, володіє унікальною протипухлинною активністю.

 

Шабельник Болотний застосування.sabelnikФіточай, виготовлений з Шабельника має протизапальну, кровоспинну, в'яжучу та потогінні властивості. Даною продукт здоров'я позитивно впливає на імунітет людини і при цьому, одночасно, показаний для лікування ревматизму, шлунково-кишкових інфекційних захворювань і запалень. Також, фіточай з Шабельника володіє потужним жарознижувальну дію.

Дубильні речовини, що містяться в кореневищах декопу у великій кількості, допомагають боротися із запаленнями, надають в'яжучу дію, мають кровоспинну ефектом.

Спеціальні Настоянки (витяжки) Шабельника Болотного на спирту призначають при сольових відкладень і запаленнях в суглобах. Однак, для одержання позитивного результату - необхідний тривалий курс лікування.

Свіже листя Шабельника Болотного застосовуються, як прекрасного зовнішнього засоби, для загоєння ран. Деякі фахівці радять використовувати компреси на основі завареною подрібненої трави при маститі, геморої, радикуліті, пухлинах молочних залоз і при серйозних ударах.

При кровоточивості ясен та зубному болю ефективні настої із суміші листків, коренів, стебел і квіток. У добавок до всього вищепереліченого, такий засіб сприяє відновленню шкірних покривів при гнійних ранах.

Завдяки унікальному складу, екстракти, виготовлені на основі Шабельника Болотного сприяють швидкому зняттю запалення в хрящових тканинах, повертаючи їй міцну первісну структуру. При цьому, хрящова тканина стає більш еластичною. Різні настоянки і відвари з Шабельника можна втирати в хворі суглоби (робити чудодійні компреси).


Також, різні эктракты з відвару рослини можуть бути використані і для повсякденних розтирань при сильних болях у м'язах.consultacia_specialista


Настоянка Шабельнику слад.Шабельник Болотний (настоянка кореня) включає до свого складу такі інгредієнти:
 

Настоянка Шабельника Болотного властивості.Шабельник Болотний (настоянка кореня) має наступну дію:
 

Настоянка Шабельника Болотного застосування.Шабельник Болотний застосовується при лікуванні захворювань:
 

При лікуванні сабельником рекомендується виключити з їжі: молоко, молочні каші, тваринні жири, кефір, жирні бульйони, м'ясні продукти, алкоголь.


Застосування: по 1 ст. ложці 3-4 рази на день. Курс лікування - 20 днів.
Цю ж настоянку шабельника можна втирати в хворі суглоби, використовувати в якості компресів.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 250 мл.

zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами

Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!
 

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!