Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Збір Трав Дезінфікуючий

Збір Трав Дезінфікуючий


Лікування Кишечника


Кишечник Холера Iнфекція Дизентерія Отруєння Лохмілля Симптоми Профілактика Лiкування Збір Трав Дезінфікуючий Властивості Рекомендації Застосування купити магазин народної медицини. Профілактика ГРВІ ГРЗ Застуди Бронхіту Ангіни в домашніх умовах екстрактами здоров'я.

 

Захворювання Кишечника.Людський організм щосили бореться проти токсичної агресії навколишнього середовища. Значна частина отруйних і чужорідних речовин виводиться геть за рахунок самоочищення організму, за рахунок могутнього біологічного щита, яким нагородила нас природа.

Однак, натиск токсинів, інфекційних захворювань, викликаних бурхливим розвитком технічного прогресу, настільки сильний, що наші біологічні захисні системи не в змозі самостійно з ним впоратися.

 

І все подальше життя перетвориться в довгу, виснажливу і часом безрезультатну боротьбу з численними хворобами і недугами.


Лікування захворювання кишечника - вкрай серйозний процес. Він пов'язаний з порушенням функціонування шлунково-кишкового тракту, захворювання кишечника може мати різні симптоми, такі, як:
 

 

Причини хвороб Кишечника.
prichiniy_bolezni_kishechnikaНайчастіше, однієї причини недостатньо, для появи хвороби. На неї впливають кілька істотних факторів.  Примітний той факт, що чим більше факторів, тим важчу форму знаходить патологічний процес.


Серед основних причин варто відзначити:

 

 

Симптоми хвороб Кишечника.Клінічну картину захворювань кишечника можна представити наступним чином:

Диспепсичний синдром. Нудота, блювота, неприємний присмак у роті, зміна кількості актів дефекації (запори, діарея) і обсягу калових мас (стілець рідкий, з включеннями неперетравленої їжі, нехарактерним запахом), зниження апетиту, метеоризм (підвищене газоутворення), бурчання, тенезми (помилкові позиви до дефекації).

 

Захворювання кишечника супроводжуються порушенням моторики кишечника (бурхлива, прискорена або уповільнена перистальтика).


Больовий синдром. Виразність залежить від локалізації, тяжкості та поширеності патологічного процесу. Гостра, тупа, ниючий, нападоподібний біль в правій або лівій клубової, околопупочной, епігастральній ділянці, в правому або лівому підребер'ї.

Зневоднення - зміна електролітного складу і кислотно-основного стану плазми крові, випадання волосся, витончення і смугастість нігтів, заїди в кутах рота, зниження маси тіла, сухість і блідість шкірного покриву, анемія.

 

Викликані втратою рідини через пряму кишку, недостатнім всмоктуванням поживних речовин в просвіті кишечника.


У важких випадках відзначаються судоми, серцеві аритмії, дихальна недостатність, летаргія (патологічний сон при гіпонатріємії), гіпотензія (зниження артеріального тиску), судинний колапс, смертельний результат.

Алергічні реакції. Шкірні висипання, напади бронхоспазму, падіння артеріального тиску, втрата свідомості, анафілактичний шок. Обумовлені накопиченням в організмі токсичних речовин, глистовими инвазиями, зниженням імунної реактивності.

Інтоксикаційний синдром. Підвищення температури тіла, загальна слабкість, головний біль, швидка стомлюваність, безсоння, зміна психоемоційного статусу (плаксивість, дратівливість).

 

Симптоматика захворювань кишечника визначається ураженим відділом травного тракту.

 

consultacia_specialista
 

Збір Трав Дезінфікуючий.Захворювання шлунково-кишкового тракту найчастіше виникають через порушення роботи органів внутрішньої секреції або проникнення в організм інфекції. До хвороб шлунково-кишкового тракту відносять всі патології шлунка, тонкого і товстого кишечника, підшлункової залози, жовчного міхура, печінки.

doctor_zolotnitskiyЛюбий-збій в роботі органів травлення може порушити налагоджений процес постачання організму корисними речовинами і привести до розвитку тієї чи іншої патології.

 

Для лікування і профілактики захворювань органів травлення ефективними средствоми є трави (збори трав) і рідкі екстракти, виготовлені на їх основі.


Одним, з представників таких зборів є Збір Протизапальний Дезінфікуючий, який виготовлений з натуральної сировини, за рецептурою Доктора В.М.Золотницького. Вiн займався вивченням причин епідемії Холери в 1823 році i у своїх працях докладно описав причини її появи і способи профілактики і її лікування, за допомогою простих засобів.
 

Збір Трав Дезінфікуючий склад.Збір Лротизапальний Дезінфікуючий в своєму складі містить 3 універсальних компонента, які, доповнюючи один одного роблять даний Збір Унікальним і Багатоцільовим.


Збір містить:

 


Хімічний склад Збору включає:


zbor_himicheskiy_sostav


Вітамінний Комплекс включає:


zbor_vitaminiy


Мінеральний комплекс представлений:
 

Збір Трав Дезінфікуючий властивості.У давнину Авіценна описував відомі йому види рослин і фіксував існуючі на той час рецепти. Що входять до складу збору компоненти є об'єктом постійних досліджень їх біологічно активні характеристики сучасними вченими, для збільшення системи знань і областей їх використання.

З огляду на багатогранність використання, можна з великою впевненістю сказати, що Збір Трав Дезінфікуючий надає на організм людини наступну дію:

 


Авіценна приписував елементи Збору, для отримання протизапального ефекту. У східній медицині Китайські і японські лікарі здавна застосовували їх для лікування мігрені,

У Традиційна індійська система народної медицини (аюрведi) описує їх, головним чином, як шлунковий (при дискомфорті в животі, кольках, порушення травлення, виразках), вітро - і сечогінний засіб з давніми традиціями застосування.

 

Збір Трав Дезінфікуючий застосування.Згідно проведеним лабораторним дослідженням, застосування Збору Трав Дезинфікуючого рекомендовано для лікування і профілактики наступних заболеваеій:


zbor_holera_kupit


Додатково, в профілактичних цілях, Збір може бути використаний для профілактики таких захворювань, як:
 

Збір Трав Дезінфікуючий Заварювання.Правильне заварювання Збору Трав Дезинфікуючого - основа отримання повинно результату терапії. Заврити 1 фільтр-пакет в 500 мл води. Дати настоятися 30 хв.
 

Унікальність даного збору виражена, навіть, в процесі заварювання і прийому.


zbor_trav_prigotovlenieПерше Заварювання - лікувально-профілактична дія.
 

Заварювання збору проводиться строго по інструкції при 35 ° з, тому що до складу збору входять Фітонциди, які при 40°з - гинуть.


Друге Заварювання - седатиое і профілактичну дію.

Третє Заварювання - тонізуючу дію.


Термін годгості: 3 роки.

Форма випуску: фільтр-мішечок (14 шт.)

Об'єм: 100 г.

 

zakazat_seichasЗасоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами

Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!