Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Кандивит

Кандивит


Молочниця Кандидоз лікуванняГрибок Молочниця Дерматит Кандидоз профілактика лікування Кандивіт властивості рекомендації застосування купити магазин засобів народної медицини. Ефективне лікування Мікозів в домашніх умовах екстрактами здоров'я.


Однією з найпоширеніших грибкових інфекцій, що вражають шкірні покриви і слизові оболонки, є Кандидоз. Дане захворювання, що викликається дріжджоподібними грибками з роду Candida, може стати причинною проблем в інтимному житті як у жінок, так і у чоловіків.

 

Кандидоз (Молочниця - в разі ураження жіночих геніталій) - інфекційне захворювання людей і тварин, з ураженням шкіри, слизових оболонок і/або внутрішніх органів, що викликається дріжджоподібними грибками роду Candida.  
 

Молочниця Кандидоз причини.Кандидоз (Молочниця) вражає не тільки зовнішні, але і внутрішні органи. Причиною захворювання є дріжджоподібні гриби, які мешкають в організмі кожної людини.


kandidoz_prichinaСпровокувати інтенсивне розмноження грибка може безліч факторів:

 


При прийомі антибіотиків поряд з патогенними бактеріями гине і корисна мікрофлора кишечника і піхви, яка контролює ріст і розвиток грибів Candida.
 

Наявність хронічного захворювання, що знижує активність імунітету (ВІЛ, венеричні захворювання, інфекції) дуже часто викликає кандидоз.


Кандидозом можуть супроводжуватися ендокринні захворювання (діабет, ожиріння, порушення функцій щитовидної залози). Нарешті, причинами кандидозу можуть стати жаркий клімат або носіння незручного тісного або синтетичного білизни.
 

Джерелом інфікування кандидозом, як правило, є власна флора організму (аутоінфекція), проте може статися зараження ззовні.


Викликаючи хворобу, грибок не змінює своїх властивостей – свої властивості змінює організм (знижується місцева захист). Прикріплюючись до клітин епітелію, патогенний грибок починає паразитувати в них, проникаючи вглиб тканин. У боротьбі організму з Кандидозом часто виникає динамічна рівновага, коли грибок прагне проникнути глибше в тканини, але не може, а організм намагається його відторгнути і також не може.
 

В такому випадку процес може тривати роками, зміщення рівноваги в ту чи іншу сторону призведе або до одужання, або до загострення процесу.Кандидози зустрічаються в декількох формах в залежності деяких особливостей:

 Ця хвороба має кілька різновидів, оскільки не має точної локалізації в організмі:

 

Кандидоз (Молочниця) Симптоми.Захворювання поширене повсюдно. Збудники кандидозу виявлені в повітрі, грунті, на овочах, фруктах, продуктах кондитерського виробництва. Дріжджоподібні гриби зустрічаються як сапрофіти на здоровій шкірі і слизових оболонках.
 

kandidoz_vidyiПрояви кандидозу, а отже симптоми і ознаки залежать від локалізації вогнища захворювання.


Кандидоз слизової оболонки рота (оральний кандидоз, дитяча молочниця) найчастіше зустрічається у дітей, як правило, вони заражаються від матері через родові шляхи:
 


При кандидозі шкіри і її придатків найчастіше вогнища розташовуються у великих складках:
 

Може дивуватися шкіра в міжпальцевих складках, частіше у дітей і дорослих, які страждають важкими захворюваннями - на шкірі долонь, стоп, гладкій шкірі тулуба і кінцівок.


Вогнища у великих складках виглядають як дрібні 1-2 мм бульбашки, які незабаром розкриваються з утворенням ерозій. Ерозії збільшуються в розмірах, зливаються, утворюючи великі ділянки пошкодження. Вони мають неправильну форму, темно-червоне забарвлення, навколо вогнища-смужка відшаровується епідермісу. Поза складок вогнища мають вигляд червоних плям з лущенням в центрі, зрідка навколо вогнища можуть з'являтися дрібні бульбашки.

Кандидоз піхви (кандидамікоз, молочниця) - це інфекційне захворювання слизової піхви, яке нерідко поширюється на шию матки і вульву. Практично кожна жінка стикалася з таким захворюванням, а деякі ознаки кандидозу турбують постійно.

 

Найчастіше зустрічається у жінок репродуктивного віку, але може виникати у дівчаток.


Кандидоз кишечника (дисбактеріоз) часто супроводжує вагінальний кандидоз або розвивається ізольовано. Зазвичай кандидоз кишечника з'являється після прийому антибіотиків або перенесених кишкових інфекцій. Гриби роду Candida поселяються в тонкому кишечнику.
 

Симптоми характерні для цього виду кандидозу: в стільці хворого, що страждає кандидозом кишечника, часто виявляються білі сирнистий пластівці.


Кандидоз стравоходу - захворювання, яке серед всіх наявних в області гастроентерології дуже важко визначити. Для недуги характерна невідповідність ступеня тяжкості хвороби, рівня ураження і стану самого пацієнта.
 

Кандидоз (Молочниця) Ускладнення.При своєчасному лікуванні кандидоз не завдає особливої шкоди здоров'ю. Але симптоми кандидозу можуть доставити масу неприємних відчуттів. Тривало існуючий, він може призводити до ураження інших органів, найчастіше сечівника, сечового міхура і нирок.
 

В особливо важких випадках прогресуюче захворювання може вражати репродуктивні органи, що призводить до безпліддя, як у чоловіків, так і у жінок. Але найбільшу небезпеку кандидоз представляє для вагітних жінок, тому що дуже високий ризик ураження плода.consultacia_specialista

 

Природний Комплекс Кандивіт.Кандивіт є представником нового класу органічних протигрибкових засобів. Володіє високоспецифічною дією, інгібуючи активність ферментів грибів, блокує перетворення ланостеролу клітин грибів в ергостерол; збільшує проникність клітинної мембрани, порушує її ріст і реплікацію.

Комплекс Кандивіт, будучи високоізбірательним натуральним препаратом, практично не пригнічує ферменти в організмі людини (в порівнянні з ітраконазо лом, клотримазолом, еконазолом і кетоконазолом в меншій мірі пригнічує залежні окислювальні процеси в мікросомах печінки людини). Не володіє антиандрогенною активністю.

Кандивіт активний при опортуністичних мікозах, в тому числі викликаних Candida spp.(включаючи генералізовані форми кандидозу на тлі імунодепресії), Cryptococcus neoformans і Coccidioides immitis (включаючи внутрішньочерепні інфекції), Microsporum spp. і Trichophyton spp.; при ендемічних мікозах, спричинених Blastomyces dermatitidis, Histoplasma capsulatum (у тому числі при імунодепресії).

 

Кандивит склад.Натуральний препарат нового класу органічних протигрибкових засобів Кандивіт є унікально-збалансованим рослинним Комплексом, що включає в своєму складі 47 компонентів:


candivit_sostav


Активною речовиною органічного комплексу Кандивіт є запатентований комплекс трав, з унікальною природною формулою.

Допоміжні елементи комплексу Кандивіт представлені наступним складом:


 Клініко-фармакологічна група: Протигрибковий препарат.

Фармако-терапевтична група: Протигрибковий засіб.


 

molochnitca_kandidoz_candivit
 

Кандивит застосування.Протигрибковий комплексний препарат нового класу органічних протигрибкових засобів Кандивіт призначений для профілактики і лікування таких захворювань:

 Протипоказання: підвищена чутливість до препарату (в т.ч. до інших азольних протигрибкових лікарських засобів в анамнезі).

Дозування прийому: 1 столову ложку Препарату залити 250 мл крутого окропу і настояти (для найкращого ефекту - в термосі на ніч). 100 мл - прийняти всередину, а іншим - спринцюватися. Процедуру проробляти не менше 3 рази на день.
 

Для отримання якісного результату Терапію необхідно проводити Обопільно.


Курс лікування: 10 днів.

Термін придатності: 2 роки.

 

zakazat_seichas
 

Засоби Народної Медицини
Живиця Терпентиновий Бальзам
Мінеральні Ванни лікування
Лікувальні Грязі Методика застосування
Квас Болотова на Чистотілу
Очищення Омолодження Організму
Глисти Гельмінти Очищення
Кишечник Очищення

Пробiотики купити
Целюліт лікування
Онкологія лікування
Тодикамп властивості


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!