Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Екстракт Варикоз

Екстракт Варикоз


Лікування Варикозу

 

Варикоз Тромбоз Судоми Спазми Мігрень профілактика лікування Екстракт Варикоз Властивості Застосування купити магазин народної медицини. Розрідження крові Варикозне розширення вен в домашніх умовах екстрактами здоров'я.

 

Варикозне розширення.Варикозна хвороба - дуже поширене явище. За статистикою, різні форми варикозу зустрічаються у 40 млн осіб. Жінки стикаються із захворюванням частіше, ніж чоловіки.

При варикозному розширенні вен стінки судин втрачають свою еластичність і стоншуються. Самі вени стають звивистими, під шкірою з'являються вузлуваті випинання. Через деформацію судин порушується венозний відтік крові.

 

Також при варикозі може підвищуватися місцева температура. На пізніх стадіях навіть невеликі удари і ранки на гомілки призводять до дрібних крововиливів.
 

Причини появи варикозу.Буває первинне і вторинне варикозне розширення вен:
 


varicose_prichiniyНайбільше ризикують представники професій зі статичним навантаженням, коли доводиться довго нерухомо сидіти або стояти, або піднімати тяжкості (хірурги, вчителі, офіціанти. Хвороба частіше розвивається у людей з ожирінням).


Деякі причини появи варикозу відносяться тільки до жінок:

 

Правильні дії при варикозі.Багато змін у венах незворотні, тому при перших ознаках варикозу потрібно звернутися до лікаря-флеболога. Щоб поставити діагноз, фахівець проведе огляд, апаратну діагностику і призначить аналізи.
 

Якщо хвороба виражена, основне лікування буде хірургічним. Можливі малоінвазивні методи, такі як склеротерапія або лазерна коагуляція.


На ранніх стадіях варикозу досить консервативного лікування, яке може включати:
 


Для профілактики варикозу рекомендується нормалізувати вагу, правильно харчуватися і займатися фізкультурою. Якщо робота сидяча або стояча, можна носити компресійні гольфи або панчохи.

 

consultacia_specialista


Екстракт Варикоз склад.Екстракт Варикоз виготовлений з природної сировини. Для виготовлення даного екстракту були застосовані новітні нанотехнологічні процеси екстрагування, з використанням ультразвукової стабілізацією продукту, яка дозволяє зберігати його цілющі властивості тривалий час.


extract_varicose
Екстракт Варикоз склад:


 


Форма випуску: рідкий екстракт.
 

Екстракт Варикоз в своєму складі не містить: ні алкоголю, ні цукру! Це дає можливість його застосування більшій кількості людей, які потребують терапії.


Унікальні властивості Екстракту Варикоз обумовлені наявністю в складі біологічно активних сполук, що роблять істотний вплив на роботу органів і систем:

 
Цінність Екстракту Варикоз обумовлена, перш за все, наявністю в його складі кумарину – ароматного камфароподобного речовини, утвореного з глікозидів.
 
Кумарин покращує кровопостачання мозку, зміцнює пам'ять, усуває депресію, усуває судоми.
 
 

Екстракт Варикоз властивості.Основна діюча речовина в складі рослини - кумарин. Цей природний стимулятор здатний впливати на артеріальний тиск, частоту серцевого ритму, постачання тканин кров'ю. Він гнітюче впливає на ЦНС і надає протисудомний ефект.


kumarinЕкстракт Варикоз надає:

 

Крім того, він покращує венозний і капілярний кровотік, має виражену дію на судинну систему.


>Кумарин і мелілотін, що входять до його складу, підвищують капілярну резистентність - силу опору і здатність зберігати цілісність при механічних впливах.
 
Крім того, вони знижують проникність стінок судин, що перешкоджає фільтрації низькомолекулярних білків і електролітів в міжклітинний простір і покращує перебіг клітинного метаболізму.

Біологічно активні субстанції в складі Екстракту наділяють його наступними властивостями:

   

Екстракт Варикоз застосування.Всі перераховані властивості роблять доцільним прийом Екстракту Варикоз при:


extract_varicose_primenenie
 


Екстракт Варикоз протипоказання.Екстракт Варикоз протипоказаний при:

 

При зловживанні Екстракту Варикоз можуть виникнути побічні ефекти. Серед них нудота, запаморочення, занепад сил, тремор, сонливість, мігрень.


Дозування прийому:

Внутрішнє застосування: 10-15 крапель на 100 мл.теплої кип'яченої води 1 раз в 2 дні.

Зовнішнє застосування: втирати препарат 3 рази на день.

Термін придатності: 2 роки.

Об'єм: 50 мл.
 
zakazat_seichas


Засоби народної медицини
Лікування фітопрепаратами

Очищення органiзму
Екстракти здоров'я
Настоянки Лікувальні купити
Лікувальні Соки купити

Лiкувальнi Кваси купити
Лiкувальнi Сиропи купити
Лікувальні Масла купити 
Збори Трав купити 
Экстракти рiдкi  
Лікування хвороб
Книга здоров'я


 

Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!